Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przysz艂o艣ci.

M艂odszy Kierownik Projekt贸w IT 馃殌
new
BI & Data
Eurocash S.A

Komorniki
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Sta偶/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o prac臋
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiej臋tno艣ci
business analytics
product management
Analytics
PM
Microsoft Office
Opis stanowiska

Tw贸j zakres obowi膮zk贸w:

  • Zarz膮dzanie projektami IT w zakresie nowych rozwi膮za艅 informatycznych lub ulepsze艅 istniej膮cych system贸w (POS, ERP, aplikacje powi膮zane).
  • Komunikacja z klientem biznesowym, kt贸ry bierze aktywny udzia艂 w dedykowanym dla niego projekcie.
  • Utrzymywanie sta艂ej wsp贸艂pracy z cz艂onkami zespo艂贸w projektowych w celu identyfikacji problem贸w i proponowania rozwi膮za艅.
  • Planowanie harmonogram贸w projektowych i zarz膮dzanie przep艂ywem pracy (definicja wymaga艅, zasoby, ustalanie priorytet贸w, 艣ledzenie zada艅, optymalizacja) w celu zapewnienia terminowej i efektywnej realizacji projekt贸w.
  • Przygotowanie precyzyjnych wymaga艅 technicznych w celu zrozumienia zakresu, celu oraz dzia艂ania wdra偶anych zmian.
  • Komunikacja z zewn臋trznymi dostawcami us艂ug oraz wsparcie procesu wyceny.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej (Jira, Confluence). Dbanie o wysok膮 jako艣膰 i dost臋pno艣膰 dla cz艂onk贸w zespo艂u projektowego.
  • Regularne raportowanie post臋p贸w prac (analiza wynik贸w, identyfikacja ryzyka, dzia艂ania naprawcze).

Nasze wymagania:

  • Masz za sob膮 min. rok do艣wiadczenia w pracy nad projektami IT (np. POS, ERP lub pokrewne).
  • Masz do艣wiadczenie w zbieraniu wymaga艅 biznesowych. Trafnie dobierasz pytania i potrafisz prze艂o偶y膰 j臋zyk nietechniczny na wymagania projektowe o charakterze technicznym.
  • Masz praktyczne do艣wiadczenie w wykorzystaniu narz臋dzi IT do zarz膮dzania zmian膮 (rozumienie metodologii Change Management).
  • 艢wietnie radzisz sobie z planowaniem i organizacj膮 pracy, z sukcesem dowozisz projekty na czas.
  • Znakomicie komunikujesz si臋 i budujesz zaanga偶owanie w艣r贸d interesariuszy.
  • Sprawnie poruszasz si臋 w dokumentacji technicznej (czytanie/pisanie i rozumienie w j臋zyku angielskim).
  • Posiadasz wykszta艂cenie wy偶sze o profilu informatycznym lub ekonomicznym.
  • Narz臋dzia takie jak Jira, Excel, Power Point wykorzystujesz w codziennej pracy.

Mile widziane:

  • Certyfikaty zwi膮zane z zarz膮dzaniem zwinnym projektami,
  • Szkolenia/ kursy z zakresu Agile.