Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. Promocji
Marketing
Eurocash S.A.

Komorniki
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
ms excel
Opis stanowiska

Eurocash Cash&Carry - to sieć 177 hurtowni w całej Polsce, koncentrujących się na obsłudze małych i średnich sklepów spożywczych. Ich oferta obejmuje prawie 5000 produktów, zabezpieczających oczekiwania niezależnych właścicieli sklepów i będących odpowiedzą na potrzeby ich klientów.

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

• Wprowadzanie promocji do systemów firmowych,

• Kontrola poprawności i kompletności danych niezbędnych do rozliczenia akcji promocyjnych,

• Dbanie o prawidłowe wprowadzenie do systemu danych z uzgodnień promocyjnych,

• Przygotowywanie zestawień i analiz dotyczących promocji i rozliczeń,

• Współpraca z innymi działami w firmie.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

• Masz doświadczenie w pracy związanej z operowaniem na danych,

• Znasz MS Excel (wyszukaj pionowo, filtrowanie),

• Jesteś samodzielny-/a w działaniu, szukasz rozwiązań i nie boisz się zadawać pytań,

• Potrafisz pracować z zadaniami o cyklicznym i powtarzalnym charakterze, ze szczególnym naciskiem na terminowość i dokładność,

• Potrafisz łączyć fakty oraz aktywnie poszukujesz rozwiązań w sytuacjach niejasnych,

• Jesteś zaangażowany w rozwiązywanie problemów oraz zdeterminowany w dążeniu do celu,

• Działasz sprawnie i potrafisz odnaleźć się w dynamicznym środowisku pracy.

DODATKOWO OFERUJEMY:

• Umowę o pracę i premię kwartalną uzależnioną od poziomu realizacji zleconych zadań,

• Pracę w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia (3 dni pracy z biura, 2 dni pracy z domu),

• Dowóz pracowników z Poznania do siedziby firmy w Komornikach,

• Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,

• Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny)