Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Kontroli Logistyki
new
Logistyka
Eurocash S.A

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
logistyka
ms excel
prawo jazdy kat. B
komunikatywność
Opis stanowiska

🌍 Komorniki

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

• Przygotowanie i planowanie inwentaryzacji w ok. 40 centrach logistycznych w całej Polsce,

• Koordynacja i audyt procesu inewntaryzacji na magazynie,

• Kontrola i archiwizowanie dokumentacji z przeprowadzonych inwentur,

• Ewidencja przeprowadzonych inwentaryzacji: czas trwania inwentaryzacji, osób przeprowadzających, rejestr delegacji, umów zlecenia,

• Kontrola konta inwenturowego,

• Koordynacja zwrotów posezonowych i produktów nad stan,

• Weryfikacja podmagazynów w systemie pod kątem zalegających dokumentów związanych z przesunięciami towarów,

• Wykonywanie innych poleceń zleconych przez przełożonego.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

• Bardzo dobra znajomość MS Excel,

• Gotowość do wyjazdów służbowych (teren całej Polski) w soboty – 3 soboty w miesiącu (rozliczane dodatkowo) z wyłączeniem okresu wakacyjnego i świątecznego,

• Prawo jazdy kat. B,

• Terminowość i skrupulatność,

• Komunikatywność,

• Dobra organizacja pracy,

• Mile widziane doświadczenie w obszarze logistyki

DODATKOWO OFERUJEMY:

• Umowę o pracę oraz premię kwartalną,

• Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy,

• Pracę zdalną w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni pracy  zdalnej),

• Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do  Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi),  dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,

• Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta  sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy,  platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem  personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka  języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i  dobrostan psychiczny).