Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Marketingu 🚀
Marketing
Eurocash S.A

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Angielski
marketing
prawo jazdy
Opis stanowiska

💡 Twój zakres obowiązków:

  • Opracowanie materiałów marketingowych,
  • Koordynacja procesów dystrybucji materiałów marketingowych,
  • Współpraca z dostawcami nośników marketingowych,
  • Współpraca z dostawcami i producentami w komunikacji promocji,
  • Koordynacja social mediów,
  • Raportowanie realizacji akcji marketingowych,
  • Koordynacja wydarzeń wewnętrznych spółki,
  • Współpraca z działem handlowym, Operacji i Ekspansji.

✅ Nasze wymagania:

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Nie masz problemów z komunikacją i potrafisz pracować w zespole,
  • Jesteś kreatywny/a,
  • Wychodzisz z inicjatywą i masz odwagę do proponowania nowych rozwiązań,
  • Jesteś rzetelny/a i potrafisz dobrze organizować swoją pracę,
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office, w szczególności MS Excel,
  • Masz prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomości lokalnego rynku sklepów spożywczych i branży FMCG oraz praktyczna znajomość technik negocjacyjnych.

➡️ To oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy uzależniony od wyników pracy,
  • Ciekawą, odpowiedzialną i samodzielną pracę w kreatywnym i pozytywnym zespole,
  • Pakiet benefitów.