• Wszystkie ofertySzczecinPMKierownik Projektów - intralogistyka
    Kierownik Projektów - intralogistyka
    PM
    Europa Systems Sp. z o.o.

    Szczecin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    Ms office
    AutoCAD

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

    Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

    Dołącz do naszego zespołu jako: Kierownik projektów

    Miejsce pracy: zdalnie/praca mobilna w ok. 20% swojego czasu

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie projektami z dziedziny intralogistyki na rynku polskim i europejskim,
    • Opracowanie i realizacja projektu w oparciu o zakres, terminy i budżet objęte umową z Klientem,
    • Zarządzanie zespołem projektowym,
    • Codzienna kooperacja wewnątrz i na zewnątrz organizacji,
    • Prowadzenie spotkań projektowych, nadzór nad testami fabrycznymi oraz wysyłką i końcowym montażem,
    • Podróże służbowych w kraju i zagranicą,
    • Ciągły rozwój i poprawa procesów.

    Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

    • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z dziedziny Automatyki/Robotyki/ Mechatroniki/ Mechaniki i Budowy Maszyn),
    • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata
    • Porozumiewasz się w języku angielskim umożliwiającym swobodną komunikację - B2/C1,
    • Jesteś osoba doświadczoną w stosowaniu metod, technik i dobrych praktyk zarządzania projektami,
    • Cechują Cię wysoko rozwinięte kompetencje w zakresie komunikacji i negocjacji,
    • Posiadasz wysoko rozwinięte kompetencje liderskie,
    • Jesteś osobą dojrzałą biznesowo oraz posiadającą kompleksowe doświadczenie w pracy z Klientami,
    • Znasz aplikacje MS Office, AutoCAD oraz z dziedziny zarządzania projektami.

    Mile widziane:

    • Komunikujesz się w języku niemieckim,
    • Posiadasz certyfikat w zakresie Project Management np. PMP, Prince2, IPMA, CS.

    Twoje korzyści:

    • Benefity odpowiadające różnorodnym potrzebom: dbania o zdrowie (prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie grupowe UNIQUA), rozwoju (indywidualna ścieżka szkoleniowa, szkolenia wewnętrzne, platforma eLearningowa do nauki języków obcych, zniżki na studia), lifestyle (system kafeteryjny MyBenefit), socjalne (ZFŚS),
    • Car Sharing: nasi pracownicy, dojeżdżający do pracy ze Szczecina lub Stargardu mają możliwość korzystania z firmowych samochodów poolowych w celu dojazdu do i z pracy,
    • Rozwój kompetencji PM w jednej z najprężniej rozwijających się branż,
    • System premiowy.