• Oferty
  • Wszystkie ofertyŻabówHRHRSpecjalista HR
    Specjalista HR
    HR
    Europa Systems Sp. z o.o.

    Żabów
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Prawo pracy
    Microsoft Excel

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

    Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

    Dołącz do naszego zespołu jako:

    Specjalista ds. HR

    Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc

    Twój zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji pracowniczej w procesie zatrudnienia.
    • Dbałość o kompletność akt osobowych i zgodność z obowiązującymi przepisami i procedurami wewnętrznymi.
    • Kontrola szkoleń i uprawnień w zakresie BHP.
    • Obsługa benefitów pozapłacowych.
    • Nadzór nad lekarskimi badaniami pracowników.
    • Przygotowywanie analiz, raportów i prezentacji kadrowych zgodnie z bieżącymi potrzebami.
    • Współudział w inicjowaniu i organizacji wydarzeń firmowych.

    Nasze wymagania:

    • Min. 3 lata doświadczenia pracy w obszarze HR.
    • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne).
    • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
    • Samodzielność, inicjatywa w działaniu, poczucie odpowiedzialności.
    • Bardzo dobra znajomość Prawa Pracy

    To oferujemy:

    • Benefity odpowiadające różnorodnym potrzebom: dbania o zdrowie (prywatna opieka medyczna LuxMed, ubezpiecznie grupowe UNIQUA), rozwoju (indywidualna ścieżka szkoleniowa, szkolenia wewnętrzne, platforma eLearningowa do nauki języków obcych, zniżki na studia), lifestyle (system kafeteryjny MyBenfeit), socjalne (ZFŚS).
    • Car Sharing: nasi pracownicy, dojeżdżający do pracy ze Szczecina lub Stargardu mają możliwość korzystania z firmowych samochodów poolowych w celu dojazdu do i z pracy.
    • System premiowy.
    • Współpracę w oparciu o szacunek i wiedzę.
    • Możliwość nabywania doświadczenia w międzynarodowej współpracy.