Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Serwisu z j. niemieckim
new
Inżynieria
Europa Systems Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Język niemiecki
obsługa klienta
Friendly offer
Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Przygotowanie ofert na produkty i usługi w naszym portfolio na rynku posprzedażowym.
  • Systemowa obsługa procesów reklamacyjnych i zleceń serwisowych.
  • Przetwarzanie i kontrola zamówień związanych z obsługą klienta (zewnętrznych i wewnętrznych) oraz przygotowywanie danych do fakturowania.
  • Skuteczna komunikacja ze wszystkimi klientami (wewnętrznymi i zewnętrznymi) oraz dostawcami za pośrednictwem różnych kanałów komunikacji.
  • Zapewnianie niezbędnego wsparcia w procesie rozliczenia zrealizowanych usług.
  • Aktualizacja bazy klientów.

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Podstawowa znajomość obsługi systemów bazodanowych typu ERP bądź umiejętność i chęć do szybkiej nauki.
  • Umiejętność dostosowania się do dynamicznie zmieniających się okoliczności.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Wykształcenie średnie.

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w obszarze budowy lub eksploatacji maszyn, mechatroniki, automatyki, zarządzania produkcją bądź pokrewne.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu ofert, obsłudze klienta, przetwarzaniu i kontroli zamówień, sprzedaży towarów i usług.
  • Znajomość wewnętrznych systemów transportowych i magazynowych oraz sterowania nimi.
  • Znajomość języka angielskiego.

Twoje korzyści:

  • Benefity (m.in. ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, MyBenefit, ZFŚS).
  • Zapewniamy dojazd do naszej siedziby w Żabowie k/Pyrzyc ze Szczecina i Stargardu.
  • Praca w innowacyjnym przedsiębiorstwie nastawionym na rozwój na rynku logistyki wewnętrznej.
  • Rozwój i doskonalenie Twojej wiedzy i umiejętności.
  • Możliwość nauki i doskonalenia języków obcych.
  • Przyjazna atmosfera i współpraca oparta o szacunek i wiedzę.