Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy kierownik projektu ds. sourcingu
Inżynieria
Europa Systems Sp. z o.o.

Szczecin
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
umowy handlowe
Zarządzanie ryzykiem
Mile widziane
zarządzanie projektami
Friendly offer
Opis stanowiska

Jesteśmy zespołem ponad 300 inżynierów, techników i wysokiej klasy specjalistów. Dysponujemy jednym z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych w Europie. Specjalizujemy się w automatyzacji procesów logistyki wewnętrznej. Realizujemy projekty dla liderów branż w całej Europie

Przestań marzyć o wspaniałych projektach, zacznij je realizować!

Dołącz do naszego zespołu jako: Młodszy kierownik projektu ds. sourcingu

Miejsce pracy: Żabów k. Pyrzyc/hybrydowo

W ramach strategii, którą nasza firma realizować będzie w latach 2024-2028 planujemy rozszerzyć portfel naszych produktów o nowe pozycje. Osoba, która obejmie stanowisko Młodszego kierownika projektu ds. sourcingu odpowiedzialna będzie za wdrożenie ich od a do z na podstawie planów i założeń, które jako organizacja stworzyliśmy. Jest to rola samodzielna, w której to Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądała Twoja praca. Jesteś sobie sterem i okrętem, ale kapitana na pewno Tobie nie zabraknie - swoją wiedzą i wsparciem będzie Tobie służył kierownik działu, Tomek.

Twoje zadania:

  • Wdrażanie nowych produktów do oferty firmy zgodnie z przyjętą strategią firmy:
  • Poszukiwanie danych produktów;
  • Benchmark rynku;
  • Nawiązywanie relacji z firmami (poprzez rozmowy telefoniczne, spotkania on-line, a także bezpośrednie);
  • Weryfikacja produktów pod względem technicznym (przy wsparciu kolegów z poszczególnych działów);
  • Negocjowanie umów i warunków współpracy w zakresie technicznym i komercyjnym;
  • Szkolenie działów wewnętrznych pod kątem wprowadzanych do oferty produktów;
  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie wymiany informacji o pozyskanych produktach;
  • Analiza rynku maszyn i urządzeń.

Sprawdź, czy nasze wymagania odpowiadają Twojemu doświadczeniu:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: budowa maszyn i mechanika, mechatronika, logistyka produkcji);
  • Wiedza z zakresu umów handlowych;
  • Umiejętność zarządzania ryzykiem;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Znajomość angielskiego min. na poziomie B2;
  • Samodzielność w działaniu.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami.

Twoje korzyści:

  • Brak kosztów związanych z dojazdami do/z pracy dla osób mieszkających w Szczecinie lub Stargardzie - organizujemy car-sharing dla naszych pracowników;
  • Różnorodne benefity odpowiadające potrzebom naszych pracowników: opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie grupowe, system kafeteryjny MyBenefit, platforma e-learningowa do nauki j. obcych, zniżki na studia, premie świąteczne z ZFŚS;
  • Premie kwartalne;
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji;
  • Współpraca oparta o szacunek i wiedzę.