Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Redaktor Online - Dział Lokalny
new
Marketing
Eurozet

Eurozet
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
„lekkie pióro”
copywriting
seo
social media
Opis stanowiska

Radio ZET to jedna z największych i najpopularniejszych ogólnopolskich stacji radiowych. Każdego dnia towarzyszy milionom słuchaczy. Tu można usłyszeć różnorodną muzykę i rzetelne informacje z kraju i ze świata. Inspiruje, dostarcza rozrywki i daje do myślenia, kierując program do dorosłych Polaków. Od początku istnienia stacja stawia na profesjonalizm i osobowości.

🚀 REDAKTOR ONLINE - DZIAŁ LOKALNY

🌍 MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

💡 TWOJE OBOWIĄZKI:

  • wyszukiwanie i weryfikowanie interesujących wiadomości dotyczących tematyki lokalnej;
  • pisanie oraz redagowanie krótkich newsów i dłuższych artykułów;
  • optymalizacja treści pod kątem SEO;
  • publikowanie treści w mediach społecznościowych;
  • śledzenie źródeł informacji (agencje prasowe, magazyny, RSS, inne źródła informacji);
  • współpraca z innymi działami.

✅ NASZE WYMAGANIA:

  • min. roczne doświadczenie w redakcji newsowej online;
  • biegła znajomość języka polskiego oraz „lekkie pióro”;
  • doskonała orientacja w sytuacji politycznej w kraju i na świecie;
  • doświadczenie w optymalizacji tekstów pod kątem SEO;
  • doświadczenie pracy w CMS;
  • dokładność w tworzeniu tekstów – umiejętność weryfikacji merytorycznej pracy;
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacji pracy.

➡️ OFERUJEMY:

  • pracę dla jednego z największych portali w Polsce;
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą;
  • możliwość skorzystania z benefitów m.in. prywatnej opieki medycznej; karty sportowej Medicover Sport; możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie; dostęp do platformy elearningowej; pakiet zniżek firmowych;
  • pracę w zgranym i przyjaznym zespole oraz swobodną atmosferę;
  • możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych;
  • możliwość pracy zdalnej, bądź w siedzibie firmy w ścisłym centrum Warszawy.