Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

ATL Media Buyer
Media
Eveline Cosmetics

10 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
10 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
tv
prasa
agencje
Opis stanowiska

O nas:

Eveline Cosmetics to międzynarodowa firma kosmetyczna, która od 40 lat oferuje swoje produkty w 80 krajach na całym Świecie. Ciesząca się uznaniem klientów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości produktów. Jesteśmy liderem na polskim rynku kosmetyków, stale rozwijając naszą ofertę, aby spełniać oczekiwania naszych klientów.

🌍 Lesznowola, Żytnia

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko ATL Media Buyer, która będzie odpowiedzialna za bezpośredni zakup mediów oraz za ich skuteczne zarządzanie. Osoba ta będzie miała kluczową rolę w kreowaniu i realizacji kampanii ATL, mających na celu zwiększenie świadomości marki oraz zasięgu naszych produktów.

Obowiązki:

•⁠ ⁠Bezpośredni zakup kampanii reklamowych w mediach tradycyjnych, takich jak telewizja, prasa, bez korzystania z usług agencji czy domów mediowych.

•⁠ ⁠Opracowywanie strategii zakupu mediów ATL, uwzględniającej cele marketingowe firmy.

•⁠ ⁠Monitorowanie i analiza efektywności kampanii, w tym zwrotu z inwestycji.

•⁠ ⁠Współpraca z działem kreatywnym w celu zapewnienia spójności komunikacji marki na różnych platformach ATL.

•⁠ ⁠Budowanie i utrzymywanie relacji z dostawcami mediów oraz negocjowanie warunków zakupu.

Oczekiwania:

•⁠ ⁠Udokumentowane doświadczenie w bezpośrednim zakupie mediów ATL, preferowana branża kosmetyczna lub pokrewna (min. 3 lata).

•⁠ ⁠Znajomość rynku mediów i trendów reklamowych.

•⁠ ⁠Umiejętność analizy danych i efektywnego wykorzystania budżetu reklamowego.

•⁠ ⁠Doskonałe umiejętności negocjacyjne i budowania relacji biznesowych.

•⁠ ⁠Kreatywność, innowacyjne podejście do problemów oraz umiejętność pracy w zespole.

•⁠ ⁠Bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

Oferujemy:

•⁠ ⁠Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w podziale 80% podstawy, 20% premii miesięcznie.

•⁠ ⁠Pracę w nowoczesnym biurze firmy w Lesznowoli.

•⁠ ⁠Pakiet zdrowotny z ubezpieczeniem na życie. Od pierwszego dnia zatrudnienia.

•⁠ ⁠Dowolną formę zatrudnienia.

•⁠ ⁠Pakiet MultiSport i MultiLife. Od pierwszego dnia zatrudnienia.

•⁠ ⁠Dostęp do najnowszych nowości kosmetycznych.

•⁠ ⁠Telefon oraz laptop służbowy.

•⁠ ⁠Praca w pełni stacjonarnie w naszym biurze ul. Żytnia 19, 05-506 Lesznowola

10 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP