Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Business Development Manager
Sales
Eveline Cosmetics

8 000 - 10 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Sales
export
new business development
chiński
Angielski
Opis stanowiska

O nas:

Eveline Cosmetics to międzynarodowa firma kosmetyczna, która od 40 lat oferuje swoje produkty w 80 krajach na całym Świecie. Ciesząca się uznaniem klientów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i wysokiej jakości produktów. Jesteśmy liderem na polskim rynku kosmetyków, stale rozwijając naszą ofertę, aby spełniać oczekiwania naszych klientów.

🌍 Lesznowola, Żytnia

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Business Development Managera, która będzie odpowiedzialna za rozwój sprzedaży na rynkach azjatyckich, ze szczególnym naciskiem na Chiny. Osoba na tym stanowisku będzie zarządzać strategią rozwoju sprzedaży zarówno w kanale offline, jak i online. Kluczowym celem będzie zwiększenie świadomości marki oraz penetracja rynków azjatyckich.

Obowiązki:

•⁠ ⁠Opracowanie i wdrożenie strategii rozwoju sprzedaży na rynkach azjatyckich, ze szczególnym uwzględnieniem Chin.

•⁠ ⁠Identyfikowanie nowych możliwości biznesowych oraz nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi na rynkach azjatyckich.

•⁠ ⁠Zarządzanie procesem wprowadzania produktów na rynki azjatyckie, w tym współpraca z zespołami logistycznym i dystrybucyjnym.

•⁠ ⁠Rozwój strategii sprzedaży online (współpraca z platformami e-commerce oraz marketing internetowy).

•⁠ ⁠Monitorowanie konkurencji i trendów rynkowych w celu dostosowania strategii sprzedaży.

•⁠ ⁠Analiza wyników sprzedażowych oraz przygotowywanie raportów dla Zarządu Firmy.

Oczekiwania:

•⁠ ⁠Doświadczenie w biznesie lub rozwoju sprzedaży na rynkach azjatyckich, szczególnie w Chinach.

•⁠ ⁠Znajomość zarówno tradycyjnych, jak i internetowych kanałów sprzedaży.

•⁠ ⁠Umiejętność budowania relacji biznesowych i negocjacji z partnerami zagranicznymi.

•⁠ ⁠Doskonała znajomość języka angielskiego oraz mandaryńskiego (warunek konieczny).

•⁠ ⁠Umiejętność analizy danych i raportowania.

•⁠ ⁠Kreatywność, samodzielność oraz orientacja na cele.

Oferujemy:

•⁠ ⁠Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w podziale 80% podstawy, 20% premii miesięcznie.

•⁠ ⁠Pracę w nowoczesnym biurze firmy w Lesznowoli.

•⁠ ⁠Pakiet zdrowotny z ubezpieczeniem na życie. Od pierwszego dnia zatrudnienia.

•⁠ ⁠Dowolną formę zatrudnienia.

•⁠ ⁠Pakiet MultiSport i MultiLife. Od pierwszego dnia zatrudnienia.

•⁠ ⁠Dostęp do najnowszych nowości kosmetycznych.

•⁠ ⁠Telefon oraz laptop służbowy.

•⁠ ⁠Praca w pełni stacjonarnie w naszym biurze ul. Żytnia 19, 05-506 Lesznowola

8 000 - 10 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP