• Wszystkie ofertyLesznowolaMarketingeCommerceE-commerce Marketing Manager (Ukraine) she/he
    E-commerce Marketing Manager (Ukraine) she/he
    new
    Marketing
    Eveline Cosmetics

    3 108 - 4 662 USDBrutto miesięcznie - UoP
    3 108 - 4 662 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Sales
    magento
    ecommerce
    ukraine
    marketing

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Dołącz do zespołu Eveline Cosmetics, lidera w branży kosmetycznej, jako E-commerce Marketing Manager na rynek ukraiński i odegraj kluczową rolę w rozwoju naszej marki na tym dynamicznym rynku! Poszukujemy zaangażowanego i doświadczonego menedżera, który pomoże nam w osiągnięciu ambitnych celów sprzedażowych oraz wzmocnieniu obecności naszej marki online.

    OPIS STANOWISKA:

    Jako E-commerce Marketing Manager będziesz odpowiedzialny/a za zarządzanie i rozwój naszej działalności e-commerce na rynku ukraińskim. Kluczowe obowiązki obejmują tworzenie i realizację strategii marketingowej, zarządzanie kampaniami reklamowymi oraz optymalizację doświadczenia użytkowników w sklepie internetowym. Idealny/a kandydat/ka będzie posiadać szeroką wiedzę z zakresu e-commerce, w tym doświadczenie z platformami takimi jak Magento, oraz umiejętności analityczne umożliwiające skuteczne zarządzanie sprzedażą online.

    🚀KLUCZOWE ZADANIA I ODPOWIEDZIALNOŚĆ:

    • Tworzenie i realizacja strategii sprzedaży online marki na rynku ukraińskim.
    • Monitorowanie i analizowanie wyników sprzedażowych, ruchu na stronie oraz rekomendacje działań.
    • Wdrażanie działań SEO, SEM, UX/UI w celu optymalizacji sklepu.
    • Analiza zachowań użytkowników i wdrażanie zmian mających na celu poprawę doświadczenia klienta.
    • Monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji.
    • Zarządzanie budżetem.
    • Nadzór nad logistyką i obsługą klienta w kanale online.
    • Wybór dostawców usług oraz nadzorowanie współpracy.

    🎯SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

    • Posiada min. 2 letnie doświadczenie w skalowaniu biznesu online na rynku ukraińskim.
    • Biegle komunikuje się w języku ukraińskim i polskim.
    • Ma doświadczenie w CMS Magento, posiada praktyczną wiedzę na temat implementacji treści na stronie.
    • Posiada praktyczną znajomość narzędzi tj: Google Analytics, Google Tag Manager, Google Ads itp.
    • Wykazuje znajomość trendów e-commerce panujących na rynku ukraińskim.
    • Zna język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację.

    👉MAMY DLA CIEBIE:

    • ⁠Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w podziale 80% podstawy, 20% premii miesięcznie.
    • ⁠Pracę w nowoczesnym biurze firmy w Lesznowoli.
    • ⁠Pakiet zdrowotny z ubezpieczeniem na życie. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
    • ⁠Dowolną formę zatrudnienia.
    • ⁠Pakiet MultiSport i MultiLife. Od pierwszego dnia zatrudnienia.
    • ⁠Dostęp do najnowszych nowości kosmetycznych.
    • ⁠Telefon oraz laptop służbowy.
    • Praca w pełni stacjonarnie w naszym biurze ul. Żytnia 19, 05-506 Lesznowola.
    3 108 - 4 662 USD

    Umowa o pracę

    B2B