Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Social Media Specialist
Marketing
Eveline Cosmetics

Warszawa
8 000 - 9 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
8 000 - 9 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Facebook Ads
TikTok
Opis stanowiska

Jesteśmy firmą Eveline Cosmetics, liderem branży kosmetycznej, znanej z innowacyjnych produktów o wysokiej jakości. Poszukujemy kreatywnego i zaangażowanego Social Media Specialist, który dołączy do naszego zespołu marketingowego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie naszymi platformami społecznościowymi oraz rozwijanie strategii mediów społecznościowych w celu zwiększenia zaangażowania klientów i zwiększenia świadomości marki.

Obowiązki:

· Tworzenie i publikowanie treści na naszych platformach społecznościowych, w tym Facebooku, Instagramie, TikTok, YouTube.

· Planowanie i realizacja kampanii marketingowych w mediach społecznościowych, w tym konkursów, promocji i aktywizacji społecznościowej.

· Monitorowanie trendów i analiza wyników działań w mediach społecznościowych w celu optymalizacji strategii.

· Współpraca z zespołem kreatywnym i działem marketingu w celu tworzenia spójnej komunikacji marki na wszystkich platformach.

· Przygotowywanie i wdrażanie kalendarza marketingowego dla kanału eCommerce i kanałów offline.

· Rekomendacja zmian i wdrażania nowości w zakresie komunikacji w mediach społecznościowych.

Wymagania:

· Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Social Media Specialist lub pokrewnej roli.

· Znajomość narzędzi i platformy analitycznych w zakresie mediów społecznościowych.

· Doskonałe umiejętności redakcyjne oraz zdolność tworzenia kreatywnych treści.

· Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji interpersonalnej.

· Znajomość branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

· Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, w podziale 80% podstawy, 20% premii miesięcznie.

· Pracę w nowoczesnym biurze firmy w Lesznowoli.

· Pakiet zdrowotny z ubezpieczeniem na życie. Od pierwszego dnia zatrudnienia.

· Dowolną formę zatrudnienia.

· Pakiet MultiSport i MultiLife. Od pierwszego dnia zatrudnienia.

· Dostęp do najnowszych nowości kosmetycznych.

· Telefon oraz laptop służbowy.

· Praca w pełni stacjonarnie w naszym biurze ul. Żytnia 19, 05-506 Lesznowola

8 000 - 9 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UoP