Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z j. francuskim
Support
Exact Systems Sp. z o.o.

Częstochowa
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy pierwszym wyborem firm dbających o wysoką jakość swoich produktów. Zapewniamy bezpieczeństwo dzięki kontroli jakości oraz optymalizacji procesów produkcyjnych.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
administracja
obsługa klienta
Customer Care
praca biurowa
French
Opis stanowiska

Jakie zadania czekają na Ciebie na tym stanowisku?

  • Obsługa administracyjna zagranicznych zleceń firmy (praca przy komputerze)
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami w języku francuskim
  • Skuteczne pozyskiwanie niezbędnych informacji i dokumentacji
  • Stała współpraca z innymi członkami zespołu

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)
  • Swoboda komunikacji w języku polskim i angielskim
  • Wysoka kultura w kontakcie z klientem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Łatwość nawiązywania relacji z innymi, odpowiedzialność i terminowość
  • Mile widziane: doświadczenie w administracji lub obsłudze klienta

To oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • Pracę stacjonarną od poniedziałku do piątku (8:00-16:00) z biura w centrum Częstochowy
  • Międzynarodowe środowisko pracy w prestiżowej polskiej firmie z licznymi filiami zagranicznymi
  • Pełne wdrożenie w obowiązki (nie zostaniesz rzucony na głęboką wodę!)
  • Przyjazną atmosferę pracy – wspieramy się, nie mamy dress code’u, mówimy do siebie na TY
  • Bogaty pakiet socjalny: dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU, wczasów pod gruszą, prywatnej opieki medycznej, bonusy świąteczne, spotkania integracyjne