Oferty
Przedstawiciel Handlowy
Sprzedaż

Ełk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

prawo jazdy kat. B

umiejętności negocjacyjne

pozyskiwanie klientów

Handel

komunikatywność

sprzedaż

Mile widziane

branża wyposażenia wnętrz

Opis stanowiska

Miejsce pracy: obszar województwa warmińsko- mazurskiego, część województwa podlaskiego

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa klientów prowadzących działalność na podległym terenie,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z istniejącymi partnerami biznesowymi,
  • prezentacja oferty produktowej firmy oraz doradztwo techniczne,
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków współpracy oraz finalizacja umów,
  • monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku,
  • regularne raportowanie wyników pracy do przełożonego.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (handel),
  • mile widziane doświadczenie w branży wyposażenia wnętrz,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, sumienność, pracowitość, zaangażowanie,
  • umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
  • nastawienie na realizację celów i efektywną współpracę, wysoka motywacja do pracy,
  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy mobilnej na podległym terenie.

Oferujemy:

  • pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Firmie, w której:
  • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników
  • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat
  • każdy rzetelnie wykonujący swoje obowiązki ma gwarancję pracy - jesteśmy zainteresowani długotrwałą współpracą
  • przestrzega się zasady równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz prowizji,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w tym samochód służbowy, telefon, laptop,
  • elastyczny model pracy, w systemie mobilnym,
  • ciekawą tematycznie, różnorodną pracę,
  • możliwości rozwoju zawodowego, zdobywania nowych doświadczeń, uczestnictwa w szkoleniach,
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna - maksymalny pakiet, możliwość dofinansowania nauki j. angielskiego, dofinansowanie do kart Multisport, spotkania integracyjne, dodatkowe świadczenia socjalne, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników i inne,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.