• Wszystkie ofertyKrakówLogistykaLogistykaSpecjalista ds. logistyki
    Specjalista ds. logistyki
    Logistyka
    Excellent S.A.

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    analiza
    praca w zespole
    obsługa logistyczna
    ms excel
    elastyczność
    komunikatywność
    Angielski
    programy ERP

    Mile widziane

    Optymalizacja kosztów

    Opis stanowiska

    Firma z kapitałem polskim, działająca w branżach: wyposażenie łazienek/kompleksowe wyposażenie wnętrz oraz szkło budowlane. Producent – dystrybutor krajowy - eksporter – importer - obecny od ponad 30 lat na rynku polskim oraz zagranicą, zatrudniający ponad 400 pracowników, poszukuje kandydatów na stanowisko : Specjalista ds. logistyki .

    Miejsce pracy: Sekcja Zaopatrzenia , Kraków ul. Marcika 14c

    Twój zakres obowiązków

    • bieżąca kontrola poziomów zapasów towarów dla poszczególnych magazynów dystrybucji, zgodnie z przyjętymi parametrami,
    • składanie zamówień u dostawców,
    • optymalizacja poziomów zapasów wyrobów gotowych, przy uwzględnieniu bieżącej sprzedaży, planów sprzedażowych oraz zmieniającej się sytuacji rynkowej,
    • optymalizacja stanów magazynowych wyrobów przeznaczonych do dalszej obróbki (produkcja w toku),
    • bieżące rozliczanie produkcji w toku,
    • organizacja spedycji zamawianych produktów i optymalizacja kosztów transportu,
    • awizowanie dostaw na magazyn,
    • elastyczne reagowanie na zmieniającą się sytuację związaną z opóźnieniami w dostawach,
    • raportowanie i analizowanie danych,
    • współpraca z przedstawicielami innych Działów,
    • inicjowanie projektów optymalizacji zapasów.

    Nasze wymagania

    • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne),
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze łańcucha dostaw, logistyki zakupowej i magazynowej,
    • bardzo dobra znajomość MS Excel,
    • znajomość systemów klasy ERP,
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (w mowie i piśmie),
    • zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków z analiz liczbowych,
    • komunikatywność, otwartość na współpracę,
    • pozytywny stosunek do zmian,
    • elastyczność w działaniu.

    To oferujemy

    Pracę w znanej, dynamicznie rozwijającej się Spółce, w której:

    • ponad 80% karier managerskich to awans naszych pracowników
    • blisko 60% pracowników związanych jest z firmą ponad 15 lat
    • przestrzega się zasady równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym

    Ponadto oferujemy:

    • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
    • ciekawą, różnorodną pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie składające się z części zasadniczej oraz premii
    • bardzo dobre warunki pracy
    • pakiet benefitów: karta Multisport, spotkania integracyjne, prywatna opieka medyczna, możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego oraz szkoleń branżowych, dodatkowe świadczenia socjalne, paczki mikołajkowe dla dzieci Pracowników,
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego