Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Marketingu
new
Marketing
explitia

explitia
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
RTM
wordpress
Senuto
GetResponse
GA4
Angielski
ChatGPT
Opis stanowiska

🚀 W firmie explitia tworzymy dedykowane rozwiązania IT poprawiające bezpieczeństwo i efektywność procesów produkcyjnych. Nasza siła tkwi w zaangażowanym zespole — obecnie to około 50 specjalistów, w tym programistów, architektów aplikacji, technologów i project managerów.

🧠 Masz głowę pełną pomysłów i lubisz IT? Aplikuj już teraz i przyłącz się do zespołu explitia jako specjalista ds marketingu!

🔍 Jeśli chcesz aktywnie rozwijać nasze profile social media, pasjonuje Cię pisanie o IT, a narzędzia takie jak Senuto i WordPress Cię nie przerażają — to prawdopodobnie szukamy Ciebie!

To ogłoszenie jest dla Ciebie, jeżeli:

  • posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie w marketingu;
  • jesteś aktywny(a), zaangażowany(a) i chcesz wpłynąć na rozwój naszej marki;
  • czerpiesz przyjemność z pisania, szczególnie na temat procesów IT i możliwości, jakie oferują systemy informatyczne;
  • lubisz prowadzić komunikację w mediach społecznościowych, a LinkedIn i YouTube są Ci bliskie;
  • RTM jest Ci znany;
  • posiadasz doświadczenie w budowaniu społeczności wokół marki;
  • lubisz analizować dane i wyciągać z nich wnioski;
  • uważasz się na osobę nie tylko komunikatywną i pomysłową, ale również wnikliwą i dokładną;
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim co najmniej na poziomie B2;
  • znasz narzędzia takie jak WordPress, Senuto, GetResponse, GA4, ChatGPT.

Twoje zadania będą związane z:

  • tworzeniem oraz redagowaniem kreatywnych, językowo poprawnych treści, zgodnych z zasadami SEO, w tym artykułów na bloga i do mediów;
  • analizowaniem efektywności podejmowanych działań oraz ich optymalizacją;
  • zarządzaniem profilami w mediach społecznościowych — planowanie, tworzenie i publikowanie treści;
  • współpracą z grafikiem nad tworzeniem materiałów informacyjnych i produktowych, takich jak prezentacje multimedialne, katalogi, ulotki, infografiki;