Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Prawnik
Prawo
Express Car Rental

Prawnik

Kraków
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
prawnik in-house
prawo handlowe
Prawo cywilne
Logiczne myślenie
samodzielność
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Express Car Rental to największa wypożyczalnia samochodów Polsce. Oferujemy do wynajmu samochody miejskie, ekonomiczne, kompaktowe klasy średniej oraz klasy wyższej, a także pojazdy segmentu SUV i auta dostawcze. Jesteśmy obecnie jedyną firmą w Polsce, która obsługuje równocześnie wszystkie segmenty rynku wynajmu samochodów: klasyczny wynajem dzienny, średnioterminowy oraz segment zarządzania flotami.

Jesteśmy twórcą Traficara, czyli pierwszego polskiego carsharingu. Na co dzień pracujemy w oparciu o zaawansowaną analizę danych oraz technologie, które usprawniają i automatyzują procesy biznesowe. Budujemy pozytywne relacje, cenimy sobie atmosferę współpracy i wzajemnej pomocy.

Wierzymy, że tylko w przyjaznym środowisku powstają najlepsze pomysły.

Grupa Express to nie tylko wypożyczalnia aut Express Car Rental, ale także Traficar – największy carsharing w Polsce. Jako Grupa Express jesteśmy częścią Holdingu 1, w skład którego wchodzi również pierwsza polska grupa dealerska (Grupa PGD), grupa deweloperska Megapolis, marka Autopunkt NS zajmująca się sprzedażą samochodów używanych, a także spółka EVP Electric Vehicles Poland oferująca usługi z zakresu elektromobilności.

⚖ Prawnik ⚖

📝 Twój zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie prawne spółki
  • Sporządzanie projektów pism, dokumentów korporacyjnych, odpowiedzi do różnego rodzaju organów i instytucji publicznych, itp.
  • Udzielanie porad i konsultacji, przygotowywanie opinii prawnych w sprawach związanych z bieżącą działalnością spółki
  • Monitorowanie i komunikacja zmian w przepisach prawa i obowiązkach ustawowych
  • Współpraca z eksperckimi kancelariami prawnymi

✅ Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze
  • Min. 3 lata doświadczenia w obsłudze prawnej klientów biznesowych lub na stanowisku prawnik in-house
  • Znajomość przepisów prawa handlowego, korporacyjnego, cywilnego
  • Umiejętność logicznego myślenia oraz efektywnego stosowania wiedzy merytorycznej w praktyce
  • Samodzielność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Pro-biznesowe podejście
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych zadań i dobrą organizację pracy

👉 To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed dla Pracownika z możliwością rozszerzenia pakietu na członków Rodziny
  • Dofinansowanie karty benefit Multisport
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego i/lub niemieckiego z platformą eTutor dla Pracownika i osoby towarzyszącej
  • Zniżki na produkty i usługi Holding1, a w tym: wynajem samochodów w Grupie Express, wynajem auta na minuty – Traficar, zakup lub wynajem samochodów z Grupy PGD, zniżki na tankowanie na dedykowanej stacji benzynowej
  • Wyjazdy integracyjne, Mikołajki dla Dzieci
  • Na co dzień pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na wzajemnej współpracy
  • Organizujemy różnego rodzaju programy w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia
  • Ponadto dofinansowujemy własne pomysły Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy