• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingContent / CopywritingContent SEO Specialist
    Content SEO Specialist
    Marketing
    Fabryka Marketingu

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    social media

    sumienność

    copywriting

    odpowiedzialność

    kreatywność

    język angielski

    Opis stanowiska

    Zadania:

    • Nadzór nad wysoką jakością treści SEO, które tworzymy dla klientów z różnych branż.
    • Kontakt z wykonawcami i przygotowywanie co miesięcznych zleceń na realizację treści oraz ich egzekwowanie.
    • Korekta merytoryczna, językowa, stylistyczna itp. treści blogowych, opisów produktów, opisów kategorii ebooków i innych.
    • Udział w spotkaniach z klientami.
    • Samodzielne przygotowywanie tekstów, które są zarówno atrakcyjne dla użytkowników, jak i zoptymalizowane pod SEO.
    • Analiza przygotowanych treści pod kątem efektywności.
    • Analiza fraz kluczowych, a także ich użycie w treściach.
    • Przygotowanie audytów treści dla klientów.
    • Bezpośrednia współpraca z działem SEO.

    Wymagania:

    • Rozumienie intencji wyszukiwania i dostarczanie treści odpowiadających na pytania i potrzeby użytkowników.
    • Umiejętność przeprowadzania analizy słów kluczowych, ich wyboru i umiejscowienia w treści.
    • Rozumienie strategii link building, jak również promowania treści na zewnętrznych stronach.
    • Umiejętność analizy działań konkurencji w zakresie SEO i identyfikowanie nowych możliwości.
    • 1 rok doświadczenia w pracy w dziale marketingu lub agencji reklamowej/pokrewne.
    • Umiejętność pisania i redagowania tekstów na wysokim poziomie.
    • Podstawowa znajomość narzędzi SEO.
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy (praca przy kilku projektach równocześnie) oraz zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji.
    • Umiejętność skutecznej komunikacji (pisemnej i werbalnej).

    Mile widziane:

    • Wychodzenie z inicjatywą oraz poszukiwanie nowych rozwiązań.
    • Znajomość języka angielskiego.
    • Dokładność, sumienność.
    • Zainteresowanie rozwiązaniami AI.

    To oferujemy:

    • Samodzielne stanowisko,
    • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego – zainwestujemy w Ciebie czas oraz naszą wiedzę
    • Szkolenia z content marketingu wewnętrzne i zewnętrzne
    • Udział w konferencjach branżowych
    • Karta Multisport
    • Pakiet medyczny w Luxmed + opieka psychologiczna w Centrum Terapii Dialog
    • Dedykowany budżet szkoleniowy 1500 zł netto/rok

    Fabryka Marketingu jest domem mediowym z siedzibą w Warszawie, w którym zajmujemy się marketingiem internetowym. Naszym Klientom pomagamy w zwiększaniu sprzedaży i budowaniu rozpoznawalności dzięki usługom takim jak: strategie kreatywne, kampanie online, SEM, SEO, czy Influencer marketing. Prowadzimy działania w obrębie Google, Facebooka, Instagrama oraz X, a także jesteśmy ekspertami w dziedzinie analityki internetowej.

    Rekrutacja

    Nasz proces rekrutacji jest dwuetapowy. W trakcie spotkań poprosimy Cię o rozwiązanie zadań – matematycznych oraz z tworzenia procesów. Sprawdzimy także, Twoją znajomość języka angielskiego.