Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Content Specialist
Marketing
Fabryka Marketingu

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
social media
odpowiedzialność
terminowość
copywriting
Angielski
kreatywność
Opis stanowiska

Co będziesz robić?

  • Opracowywać treści pod względem językowym, stylistycznym i wytycznych SEO
  • Tworzyć treści do online-u
  • Przygotowywać wytyczne do tworzenia tekstów zapleczowych
  • Research informacji
  • Planować i zarządzać treściami
  • Publikować teksty u wydawców internetowych
  • Współpracować z działem SEO i pracować z narzędziami SEO

Wymagania:

  • Umiejętność tworzenia treści
  • Bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego
  • Kreatywność i lekkie pióro
  • Zdolności komunikacyjne i dobra organizacja czasu pracy
  • Zaangażowanie i zainteresowanie rozwojem w marketingu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane portfolio z tekstami i znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i naukę praktycznych umiejętności
  • Szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne i udział w konferencjach branżowych
  • Pakiet medyczny w LuxMed i kartę Multisport
  • Osobisty budżet szkoleniowy

Fabryka Marketingu jest domem mediowym z siedzibą w Warszawie, w którym zajmujemy się marketingiem internetowym. Naszym zadaniem jest pomoc w zwiększaniu sprzedaży, dzięki usługom takim jak: kampanie online, SEM, SEO, czy Influencer marketing. Dodatkowo, prowadzimy działania w obrębie Google, Facebooka, Instagrama oraz Twittera, a także jesteśmy ekspertami w dziedzinie analityki internetowej.

!!! Rekrutacja- szukamy osoby na minimum 4/5 etatu