• Wszystkie ofertyNowy SączBI & DataAnalityk w Dziale Logistyki
    Analityk w Dziale Logistyki
    new
    BI & Data
    FAKRO

    FAKRO

    Nowy Sącz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    PowerBI
    SQL
    dobra komunikacja
    Python
    dobra organizacja pracy
    ms excel
    umiejętności analityczne

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Poszukujemy dynamicznego i zmotywowanego Analityka w obszarze Logistyki, który dołączy do naszego Zespołu i będzie odpowiedzialny za analizę danych oraz opracowywanie rozwiązań wspierających efektywność procesów logistycznych. Jeśli masz doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych, potrafisz wyciągać wnioski z analiz i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania!

    Zadania:

    • zarządzanie i opracowywanie baz danych
    • bieżące monitorowanie i optymalizacja danych logistycznych, takich jak stany magazynowe, prognozowanie popytu oraz zarządzanie łańcuchem dostaw
    • tworzenie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie analityki danych logistycznych, mających na celu optymalizację procesów operacyjnych
    • aktualizacja baz danych do wskaźników KPI oraz przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz w obszarze planowania
    • współpraca z interdyscyplinarnymi zespołami, w tym zespołami biznesowymi i technicznymi, w celu zrozumienia, definiowania i realizacji wymagań projektowych
    • weryfikacja prognoz i dalszy rozwój prognozowania w firmie
    • uczestniczenie i dalsze doskonalenie procesu S&OP w organizacji
    • optymalizacja, automatyzacja i skalowanie rozwiązań analitycznych w celu poprawy efektywności procesów logistycznych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe w zakresie logistyki, ekonomii, informatyki, matematyki lub pokrewnych dziedzin
    • doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych oraz w korzystaniu z narzędzi analitycznych takich jak MS Excel, Power BI, SQL, Python, R lub podobnymi
    • silne umiejętności analityczne, w tym zdolność do wyciągania wniosków z danych oraz przekształcania ich w użyteczne wnioski biznesowe
    • umiejętności komunikacyjne pozwalające na efektywną współpracę z zespołami interdyscyplinarnymi
    • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
    • chęć samokształcenia i stałego rozwoju zawodowego, ze szczególnym naciskiem na nowe technologie i metody analityczne

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • parking pracowniczy
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe