• Wszystkie ofertyNowy SączInżynieriaElektronikaElektromechanik Maszyn i Urządzeń
    Elektromechanik Maszyn i Urządzeń
    new
    Inżynieria
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    obsługa komputera

    mechanika

    dobra organizacja pracy

    schematy elektryczne

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Zakres obowiązków:

    • montaż projektowanych nowych maszyn i urządzeń
    • demontaż maszyn przeznaczonych do remontu
    • przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych
    • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe (preferowane: mechaniczne, elektromechaniczne)
    • wiedza z zakresu mechaniki
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • znajomość obsługi komputera
    • samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pracy jako elektromechanik, elektryk, mechanik
    • zainteresowania związane z mechaniką, elektromechaniką

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • praca w systemie zmianowym
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • parking pracowniczy
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe