• Wszystkie ofertyNowy SączInżynieriaElektronikaElektromechanik
    Elektromechanik
    new
    Inżynieria
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa komputera
    dobra organizacja pracy
    Uprawnienia elektryczne
    pakiet office
    multitasking
    praca w grupie
    schematy elektryczne

    Mile widziane

    układy sterowania PLC

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Zadania:

    • uczestniczenie przy wdrażaniu nowych technologii
    • montaż instalacji elektrycznych i zabudowa szaf sterowniczych w budowanych maszynach
    • usuwanie bieżących awarii i usterek
    • przeglądy i konserwacja maszyn i urządzeń
    • rozbudowa infrastruktury technicznej

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne o kierunku elektrycznym lub elektromechanicznym
    • uprawnienia elektrycznych – eksploatacja GR 1 do 1 kV
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • podstawowa znajomość obsługi smartfona oraz mile widziana podstawowa obsługa komputera
    • dokładność, umiejętność organizacji pracy i pracy w zespole
    • mile widziane doświadczenie w pracy jako elektromechanik, elektryk, mechanik
    • mile widziana znajomość układów sterowania PLC

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • pracę w systemie zmianowym
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • parking pracowniczy
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe