• Wszystkie ofertyGrybówFinanseInneSpecjalista ds. Produktu | Dodatki wewnętrzne
    Specjalista ds. Produktu | Dodatki wewnętrzne
    Finanse
    FAKRO

    FAKRO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura
    FAKRO

    FAKRO

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    rysunek techniczny
    stolarka otworowa
    prawo jazdy kat. B
    Angielski
    umiejętności analityczne

    Opis stanowiska

    FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

    Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

    Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

    Miejsce pracy: Nowy Sącz

    Poszukujemy pracowników do koordynacji działań związanych z obsługą produktów w sekcji dodatków wewnętrznych.

    Zadania:

    • rozwijanie koncepcji nowych produktów w ofercie FAKRO
    • udoskonalanie i modyfikowanie istniejących produktów
    • prowadzenie i nadzór dokumentacji technicznej
    • testowanie sposobu pakowania, magazynowania i transportowania produktu
    • opracowanie materiałów logistycznych dla danego produktu
    • kompletowanie pakietu informacji na temat nowego produktu
    • opracowywanie danych niezbędnych do ustalenia cen produktu, wprowadzanych następnie do systemu

    Wymagania:

    • znajomość branży stolarki otworowej
    • wykształcenie wyższe techniczne
    • zmysł techniczny
    • umiejętności analityczne
    • dobra znajomość rysunku technicznego
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
    • szkolenia i możliwość rozwoju
    • kursy językowe
    • dofinansowanie kart sportowych
    • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
    • dofinansowanie opieki medycznej
    • parking pracowniczy
    • bonusy świąteczne
    • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe