Oferty
Technolog Maszyn/Konstruktor
Inżynieria

Nowy Sącz
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura
FAKRO

FAKRO

FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych. Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

Zobacz profil pracodawcy

Wymagane umiejętności

AutoCAD

pomysłowość

Microsoft Office

dobra organizacja pracy

rysunek techniczny

zagadnienia konstrukcyjne

praca w grupie

Opis stanowiska

FAKRO to jedna z najbardziej dynamicznych i najszybciej rozwijających się firm w branży okien dachowych na świecie. W skład Grupy FAKRO wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych.

Nasza historia zaczyna się od dziecięcego marzenia o lepiej zorganizowanym świecie. W 1991 roku to marzenie znalazło swą realizację w postaci firmy FAKRO, która z małego Nowego Sącza wyruszyła na rynki zagraniczne. Dzisiaj jesteśmy obecni w 50 krajach na całym świecie i każdego dnia dokładamy swoją cegiełkę do polepszenia komfortu życia ludzi w różnych zakątkach globu.

Od początku swojej działalności w Polsce i za granicą kierujemy się zasadą społecznej odpowiedzialności. Taka postawa wynika z głębokiej wiary w cztery wartości: rozwój, innowacyjność, odpowiedzialność i wiarygodność. To właśnie one determinują naszą postawę w aspektach takich jak zgodne z prawem zatrudnienie, troska o pracownika, jego rodzinę i zdrowie, dbałość o środowisko naturalne, wsparcie społeczności lokalnych i inicjatyw globalnych, czy wreszcie budowanie dobrych relacji z kontrahentami.

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zadania:

  • konstruowanie nowych maszyn, narzędzi i oprzyrządowania
  • wykonywanie i uzupełnianie dokumentacji technicznej (rysunki wykonawcze, instrukcje obsługi, zalecenia BHP)
  • tworzenie dokumentacji technicznej 2D i 3D w programie CAD

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne — preferowany kierunek mechanika i budowa maszyn
  • znajomość programu CAD (preferowany SolidEdge)
  • umiejętność rozwiązywania zagadnień konstrukcyjnych
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość zasad rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • szkolenia i możliwość rozwoju
  • kursy językowe
  • dofinansowanie kart sportowych
  • atrakcyjna oferta grupowego ubezpieczenia w PZU
  • dofinansowanie opieki medycznej
  • parking pracowniczy
  • bonusy świąteczne
  • dostęp do biletów na wybrane wydarzenia kulturalne oraz sportowe