Oferty
Inżynier Projektu
Inżynieria

Lębork
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

AutoCAD

prawo jazdy kat. B

Microsoft Project

język angielski

Mile widziane

branża FMCG

Opis stanowiska

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Koordynację wszystkich działań przydzielonych w ramach projektu
  • Opracowanie specyfikacji Wymagań Użytkownika w zakresie przydzielonych urządzeń i instalacji
  • Organizację i przeprowadzenie procesu zakupowego i negocjacji technicznych z Oferentami i Wykonawcami
  • Zarządzanie Dostawcami i Wykonawcami w całym cyklu projektu
  • Zarządzanie zakresem, czasem, budżetem i jakością projektu w przydzielonym obszarze
  • Kierowanie pracami wszystkich stron zaangażowanych w realizację projektu
  • Organizację i prowadzenie spotkań
  • Inspekcje na terenie realizacji inwestycji
  • Tworzenie i zarządzanie dokumentacją, zarządzanie plikami zawierającymi dane projektowe
  • Organizację i nadzór nad montażem maszyn i instalacji
  • Organizację i przeprowadzanie rozruchów i odbiorów maszyn i instalacji
  • Raportowanie postępu prac/statusu projektu
  • Zarządzanie layoutem maszyn i instalacji w przydzielonym zakresie

Wymagane doświadczenie:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów instalowania i uruchamiania nowych maszyn i linii produkcyjnych w roli Inżyniera Projektu
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu, dziale technicznym lub dziale inwestycji
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office, MS Project
  • Umiejętność pracy w AutoCad, znajomość programów do projektowania 3D będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Doświadczenie w branży FMCG będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Wyzwania, które powodują, że nie będziesz się nudzić
  • Możliwość poznania różnorodnych procesów i urządzeń, które gwarantują ciągły
  • rozwój, wymianę doświadczeń
  • Możliwość nauki/doskonalenia podejścia projektowego
  • A jeżeli lubisz nasze frytki – to otrzymasz cotygodniowy deputat, którym podzielisz się ze znajomymi :)

📍 Praca stacjonarna w Lęborku