• Wszystkie ofertyWrocławMarketingSocial mediaJunior Marketing & Social Media Specialist
    Junior Marketing & Social Media Specialist
    Marketing
    Fenedo sp. z o.o.

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    copywriting

    SEO

    marketing

    elastyczność

    social media

    multitasking

    Mile widziane

    reklamy

    prawo jazdy kat. B

    doradztwo

    język francuski

    język niemiecki

    język angielski

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Lokalizacja: Zdalnie

    Opis stanowiska:

    Dołącz do naszego zespołu i twórz przyszłość marketingu Fenedo! Szukamy kreatywnej osoby, która będzie odpowiadać za social media i marketing naszej firmy. Twoje główne zadania będą obejmować:

    • Zarządzanie i tworzenie treści na firmowe profile w social media.
    • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowych.
    • Udział w wyjazdach zagranicznych z zespołem sprzedawców do Niemiec, Francji, Szwajcarii i innych krajów.
    • Monitorowanie wyników i optymalizacja działań marketingowych.

    Stanowisko jest samodzielne i w pełni zdalne, co pozwala na elastyczność i autonomię w pracy.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w marketingu i social media.
    • Umiejętność tworzenia contentu (wideo, grafiki, teksty).
    • Znajomość trendów social media i analizy wskaźników.
    • Samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole.

    Oferujemy:

    • Rzeczywisty wpływ na marketing firmy.
    • Premię zależną od wyników.
    • Dowolny sprzęt do pracy.
    • Szkolenia/mentorig w zakresie Social Media Marketingu.

    O firmie:

    Fenedo to dynamicznie rozwijająca się firma z branży budowlanej, specjalizująca się w sprzedaży oraz montażu wysokiej jakości okien. Nasze produkty trafiają na rynki międzynarodowe, w tym do Niemiec, Francji, Belgii, Szwajcarii i USA. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i zaangażowaniu w jakość, zdobywamy uznanie klientów na całym świecie. Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy stawiają na nowoczesne technologie i ekologię, dbając jednocześnie o satysfakcję naszych klientów.

    Jeśli jesteś zainteresowany/a, aplikuj przez RocketJobs.

    Dołącz do nas i buduj marketingową przyszłość z Fenedo! 🚀