Oferty Pracy - Rocket Jobs

Marketing Specialist
new
Marketing
Ferrari Warszawa

7 000 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
copywriting
kreatywność
multitasking
pakiet office
socialmedia
organizacja eventów
budżetowanie
Mile widziane
analiza
dobra organizacja pracy
elastyczność
poczucie estetyki
Opis stanowiska

Ferrari Warszawa - Official Ferrari Dealer

Autoryzowany Dealer marki Ferrari w Warszawie, będący częścią Grupy Pietrzak.

Marka Ferrari jest obecna na rynku polskim od 14 lat, pierwszy showroom został otwarty w Warszawie 20 października 2010 roku. 3 lata później katowicki salon zarządzany przez Grupę Pietrzak otrzymał autoryzację i w czerwcu otworzył drzwi dla swoich pierwszych klientów. W 2014 roku warszawski showroom został przejęty przez Grupę Pietrzak oraz Adama Niesłuchowskiego. Początkowo salon działał na licencji dealerstwa z Katowic, jednak już w listopadzie 2014 spółka otrzymała autoryzację Ferrari i od tego czasu obiekt działał już pod szyldem Ferrari Warszawa. Zwieńczeniem ekspansji na rynku polskim było oficjalnie otwarcie nowego salonu i serwisu Ferrari Warszawa, które miało miejsce w październiku 2019 r. Warszawski showroom zmienił lokalizację, przenosząc się z Nowego Światu do pełnowymiarowego, nowo wybudowanego obiektu przy ulicy Wirażowej 21 na Okęciu.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie komunikacji marketingowej, redagowanie tekstów (m.in. mailingów, artykułów branżowych, banerów i materiałów reklamowych),
  • Współudział w przygotowywaniu rocznych planów strategicznych,
  • Koordynacja działań w mediach społecznościowych,
  • Planowanie i organizacja eventów,
  • Budżetowanie i rozliczanie budżetów (zamówienia, faktury) związanych z organizacją eventów,
  • Generowanie pomysłów na nowe kampanie marketingowe i działania,
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi ( m.in. agencjami reklamowymi, biurami graficznymi, drukarniami itp.),
  • Przygotowywanie prezentacji i raportów, grafik,
  • Research,
  • Praca z systemami CRM,
  • Nadzorowanie sesji zdjęciowych nowych modeli,
  • Bieżące monitorowanie trendów marketingowych,
  • Wspieranie Marketing Managera w codziennych zadaniach,

Wymagania:

  • minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie jego zdobywania),
  • samodzielność w działaniu, własna inicjatywa, kreatywność,
  • lekkie pióro i zmysł estetyczny,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i Power Point, Word, Outlook) oraz Canvy,
  • zainteresowanie motoryzacją,
  • umiejętność logicznego myślenia, wykonywania kilku czynności jednocześnie,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1,
  • czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • pracę w ciekawej branży, w firmie o wieloletniej tradycji,
  • aktywny udział w ciekawych i rozwojowych projektach,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, udział w szkoleniach (wewnętrznych i zewnętrznych),
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów ( m.ni. pakiet medyczny, Multisport),
  • możliwość odbywania zagranicznych wyjazdów służbowych z klientami na premiery, prezentacje, testy,
  • dużą samodzielność w działaniu i wykonywaniu obowiązków,
  • elastyczny czas pracy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV, klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

7 000 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna