Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Magazynu (K/M)
Logistyka
FIEGE Sp. z.o.o.

Mszczonów
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

Firma FIEGE od ponad 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 15 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku, ze zmotywowanymi zespołami

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Kierownika Magazynu (K/M)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad efektywną realizacją procesów logistycznych w celu zapewnienia wysokiej jakości usług
  • Kierowanie i nadzór nad pracą podległego zespołu
  • Zapewnienie rozwoju podległych pracowników
  • Kontrola i nadzór nad kosztami w zakresie prowadzonej gospodarki magazynowej
  • Zapewnienie prawidłowości stosowania procedur logistycznych
  • Nadzór nad podległym sprzętem i wyposażeniem magazynu
  • Sporządzanie i realizacja budżetu
  • Przygotowywanie analiz mierzących efektywność procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu złożonymi strukturami organizacyjnymi w magazynie
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w obsłudze klientów z branży e-commerce (warunek konieczny)
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy oraz podejmowania decyzji
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • Znajomość prawa pracy, przepisów BHP oraz PPOŻ
  • Otwartość, komunikatywność

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość rozwoju zawodowego (Akademia Rozwoju FIEGE, dofinansowanie do nauki języka angielskiego)
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do wypoczynku, bonus świąteczny)
  • Dobrowolne ubezpieczenie na życie