Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca Klienta Biznesowego
Finanse
FINANZAS - Eksperci Bankowi

10 000 - 20 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
10 000 - 20 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
komunikatywność
odpowiedzialność
samodzielność
sprzedaż
rozwiązywanie problemów
dobra organizacja pracy
Mile widziane
doradztwo
finanse
kreatywność
multitasking
Angielski
Opis stanowiska

Zakres obowiązków

✔️ Doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego finansowania dla klientów

✔️ Poprowadzenie klienta przez proces finansowania (online)

✔️ Rozwiązywanie problemów w zakresie obsługi klienta

✔️ Budowanie pozytywnych relacji z klientami poprzez profesjonalną komunikację

✔️ Doskonalenie umiejętności obsługi klienta

✔️ Praca z narzędziami online

Nasze wymagania

✔️ Doświadczenie w sprzedaży

✔️ Doskonała komunikacja i biegła znajomość języka polskiego

✔️ Umiejętność prezentowania i analizy danych liczbowych

✔️ Pozytywna energia, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista

✔️ Samodzielność w organizacji pracy

Co oferujemy

✔️ Szybkie i skuteczne wdrożenie w świat usług finansowych

✔️ Wygodną pracę z klientami zgłaszającymi się z dedykowanej kampanii reklamowej

✔️ Mentora, który pomaga w pokonywaniu przeszkód i w realizacji celów

✔️ Przestrzenne, ładne biuro w najlepszej lokalizacji w Trójmieście

✔️ Firmowy iPhone i najlepsze słuchawki do rozmów

✔️ Mierzalny rozwój umiejętności sprzedażowych i biznesowych

✔️ Możliwość realizacji własnych projektów wewnątrz organizacji

Naszą misją jest wspieranie przedsiębiorców w dostępie do finansowania bankowego.

Wierzymy, że najważniejsza dla naszych klientów jest wiarygodność, skuteczność i współpraca.

Jesteśmy przekonani o tym, że skuteczność wynika z systematyczności i systematyzowania wszystkiego co dzieje się w każdym procesie zachodzącym w firmie.

Jeśli chcesz razem z nami usprawniać nasz system pracy, cieszyć się dobrą, wspierającą komunikacją na każdym poziomie naszej organizacji oraz masz wysokie ambicje, które potrzebują ambitnego projektu - zgłoś się do nas!

10 000 - 20 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UZ