Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Młodsza księgowa
new
Finanse
FK Partner

FK Partner
Warszawa
5 500 - 7 500 PLNNetto miesięcznie - Dowolna
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
excel
komunikatywność
odpowiedzialność
Mile widziane
samodzielność
Friendly offer
Opis stanowiska

Masz doświadczenie na stanowisku księgowym i niestraszne Ci całościowe prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek? Zależy Ci na samodzielności i odpowiedzialności, lubisz się uczyć i doskonalić swoją wiedzę?

Lubisz liczby, Excela i potrafisz logicznie myśleć?

Masz ambicje na więcej, chcesz się rozwijać i uczyć księgowości od najlepszych?

Jesteśmy firmą księgową, która od ponad 25 lat prowadzi kompleksową księgowość podmiotów gospodarczych. Nie jesteśmy biurem rachunkowym, a zewnętrzną księgowością - partnerem w biznesie naszych klientów. A przy okazji pracujemy w domku-grzybku na Ochocie.

Poszukujemy do naszego zespołu ambitnych osób, które kochają to co robią i chcą być w tym jak najlepsze. Wystarczy, że masz:

  • wrodzoną umiejętność znajdowania rozwiązań, a nie problemów,
  • pozytywne nastawienie do świata,
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów,
  • wiedzę z zakresu księgowości (najlepiej ukończony kurs na Samodzielną Księgową i usystematyzowaną wiedzę praktyczną),
  • nieustanną chęć szkolenia i doskonalenia swoich umiejętności,
  • pasję do liczb i Excela,
  • oraz wyróżnia Cię uważność, dokładność i sumienność w wykonywanej pracy.

Dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Symfonia.

My w zamian za to oferujemy dużo nauki, samodzielności, wyzwań i ciągły rozwój oraz docenienie efektywności.

5 500 - 7 500 PLN

Netto miesięcznie - Dowolna