Oferty
Konstruktor HVAC
Inżynieria

Gdynia
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

język angielski

Microsoft Office

inventor

Solidworks CAD 3D

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie urządzeń HVAC, opracowywanie dokumentacji technicznych oraz przygotowywanie rysunków montażowych i wykonawczych,
  • nadzór nad wykonawstwem prototypów i wdrożeniem ich do produkcji,
  • uczestniczenie w pracach związanych z rozwojem nowych produktów,
  • analiza i optymalizacja istniejących rozwiązań,
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych i nowych rozwiązań w istniejących urządzeniach,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznych zarówno do istniejących, jak również nowo wdrażanych produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki to budowa maszyn, mechanika, mechatronika lub kierunki pokrewne),
  • umiejętność pracy w programach do projektowania przestrzennego: Solidworks lub Inventor,
  • wysoko rozwinięte umiejętności koncepcyjne,
  • znajomość zasad rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • kompetencje miękkie, które będą kluczowe na tym stanowisku to między innymi dbałość o detale, dokładność, inicjatywa w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów, kreatywne podejście do wykonywania realizowanych zadań oraz chęć uczenia się i otwartość na nowe pomysły,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z branży HVAC,
  • mile widziana będzie umiejętność modelowania konstrukcji blaszanych.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • wsparcie ze strony doświadczonego i mocnego merytorycznie zespołu,
  • atmosferę współpracy i wiele wyzwań, dzięki którym każdy dzień w pracy będzie wymagający, ale też satysfakcjonujący,
  • atrakcyjne środowisko pracy w nowym biurze dostosowanym do naszych potrzeb – preferujemy pracę stacjonarną, ale podchodzimy do tematu elastycznie i dajemy możliwość pracy z domu w uzasadnionych przypadkach,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania Twojej pracy,
  • możliwość wykupienia pakietu medycznego, grupowego ubezpieczenia czy karty multisport na preferencyjnych warunkach,
  • naszym głównym benefitem jest to, że mamy indywidualne podejście do każdego pracownika – zawsze możemy dopasować benefity do tego, co aktualnie będzie dla Ciebie największą wartością. Dla jednych będą to elastyczne godziny pracy, dla innych możliwość skorzystania z lekcji języka angielskiego. Indywidualne podejście to na pewno benefit, który nas wyróżnia!;)

Kilka słów od osoby prowadzącej ten proces rekrutacyjny

„Szukamy osoby, która dołączy do działu konstrukcyjnego w obszarze rozwoju. Niezbędne na tym stanowisku jest doświadczenie i umiejętność projektowania przestrzennego oraz znajomość odpowiednich programów. Jednak równie ważna jest dla nas osobowość i cechy, które pozwolą nam na wydajną, efektywną oraz zaangażowaną współpracę. Potrzebujemy kogoś z otwartą głową, kogoś kto chętnie się angażuje, kogoś kto pasjonuje się rysunkiem technicznym i faktem, że jego projekty i usprawnienia mają realny wpływ na naszą ofertę i portfolio produktowe! Jeśli ten opis do Ciebie pasuje - zapraszam do złożenia aplikacji! Chętnie się z Tobą poznam i być może opowiem o tym, jak to wszystko wygląda od środka;)”

Joanna Przybysz