Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Marketing Automation Specialist
Marketing
Fluentbe.com

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
CRM
data analyst
Microsoft Excel
SQL
marketing automation
email marketing
Angielski
Opis stanowiska

O nas

Jesteśmy dynamicznym startupem, który zmienia sposób, w jaki ludzie uczą się języków obcych. Nasza szkoła językowa online oferuje innowacyjne i interaktywne kursy językowe dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Naszym celem jest zapewnienie dostępu do wysokiej jakości nauki języków obcych na całym świecie. W liczbach:

  • 40 000+ godz lekcji miesięcznie
  • 1 000+ lektorów
  • team składający się z 70+ osób m.in. z Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Hiszpanii.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie projektów wspierających działanie sprzedaży
  • Pozyskiwanie potencjalnych klientów za pomocą kampanii marketingowych
  • Tworzenie, prowadzenie i analiza kampanii poprzez LinkedIn oraz email
  • Zarządzanie bazami potencjalnych klientów
  • Implementowanie prowadzonych projektów globalnie
  • Współpraca z manageremi sprzedaży i marketingu B2B

Nasze wymagania

  • Posiadasz ok. rok doświadczenia na podobnym stanowisku zorientowanym na generowanie leadów poprzez działania outboundowe lub robiłeś/aś podobne rzeczy.
  • Doskonale znasz systemy CRM i automatyzcji marketingu (np. Hubspot, Woodpecker, Zapier, Mailerlite, Sendbird)
  • Swobodnie poruszasz się w Excelu lub Google Sheets
  • Ekscytuje Cię praca na styku technologii i sprzedaży
  • Motywuje się osiąganie konkretnych celów
  • Logiczne myślenie jest Twoją mocną stroną, wyciągasz trafne wnioski i umiesz "obronić" swoje rekomendacje,
  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim
  • Umiejętność zapytań SQL mile widziane
  • Doświadczenie w branży B2B mile widziane

To oferujemy

  • Praca 100% zdalnie
  • Elastyczny czas pracy wspomagający work-life balance
  • Możliwość realnego wpływu na to, jak działa, co i jak robi firma, realizacji własnych pomysłów.
  • Spotkania/wyjazdy integracyjne
  • Dużo bezpłatnych lekcji angielskiego :)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Elastyczna forma zatrudnienia