Oferty
Business Development Manager
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Wymagane umiejętności

B2B

samodzielność

sprzedaż doradcza

pasja technologiczna

odpowiedzialność

sprzedaż

Opis stanowiska

Coś więcej o rekrutacji:

Stworzyliśmy wiodący system do kontaktu z klientem dostępny w chmurze. Firmy różnej wielkości korzystają z niego, by zapewnić swoim klientom wiele form komunikacji. Nasze rozwiązania od ponad 15 lat są wykorzystywane do zwiększania sprzedaży i poprawiania satysfakcji klientów i customer experience. Cały czas rośniemy i jeszcze szybciej rozwijamy sprzedaż, produkt i zespół.

Właśnie dlatego poszukujemy kreatywnych i głodnych sukcesów osób do naszego działu sprzedaży.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych Klientów poprzez spotkania z Klientem, rozmowy telefoniczne itp.
  • realizacja działań cross-/up-sellingowych,
  • prowadzenie negocjacji handlowych, oraz finalizacja transakcji zakończona podpisaniem umowy,
  • odpowiedzialność za realizację indywidualnych celów,
  • praca w systemie CRM SalesForce,
  • codzienna współpraca z działami włączonymi w proces pozyskania i utrzymania klienta, m.in. Marketing, Presales, Customer Care i Administracja Sprzedaży

Nasze wymagania

  • doświadczenie w modelu sprzedaży doradczej,
  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań dedykowanych segmentowi B2B,
  • samodzielność i odpowiedzialność w prowadzeniu projektów,
  • chęć do uczenia się i otwartość na przyswajanie nowej wiedzy,
  • szukamy osoby empatycznej, samodzielnej i gotowej do działania :)

Co w zamian

  • niezbędny sprzęt do wykonywania codziennej pracy tj. laptop, telefon, monitor oraz akcesoria. Oferujemy także ekwiwalent lub auto służbowe.
  • wynagrodzenie: 8000 - 12000 + VAT | B2B + Premia/MSC
  • wierzymy że w zdrowym ciele, zdrowy duch, tak więc dbamy o Twoje zdrowie zapewniając nie tylko prywatną opiekę medyczną, ale również rozbudowany pakiet sportowy,
  • elastyczny model pracy oparty o osiągane wyniki: pracując z profesjonalistami, bazujemy na zbudowanym zaufaniu. Jeżeli realizowane przez Ciebie zadania nie wymagają obecności w biurze, w uzgodnione dni możesz wybrać pracę z domu. Praktykujemy model stacjonarny oraz hybrydowy,
  • realne do osiągnięcia cele sprzedażowe: jesteśmy skoncentrowani na ciągłym rozwoju, więc zależy nam aby Twoje cele były ambitne. Dbamy jednak aby były one jasne i realne do osiągnięcia,
  • kompleksowe wdrożenie produktowe oraz branżowe: aby do nas dołączyć nie musisz mieć doświadczenia w branży ICT. Ważne są dla nas twoje umiejętności sprzedaży doradczej, sprzedaży wartości dla klienta oraz zaangażowanie w proaktywne wykonywanie powierzonych zadań,
  • przejrzysta komunikacja w zespole oraz poza nim. Pracujemy w kulturze feedbacku oraz dbamy o jasny przepływ informacji w całej organizacji. Będziemy z przyjemnością chwalić Cię za Twoje codzienne sukcesy oraz chętnie porozmawiamy o tym co można byłoby udoskonalić lub poprawić,
  • zwinne i wspierające środowisko pracy: modyfikujemy nasze procesy i sposoby działania tak, aby wspierały członków zespołu w działaniu i osiąganiu efektów ich pracy,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, której produkty podążają za rynkowymi trendami. Wiemy jak istotne jest, aby jakość i innowacyjność produktu wspierała działania sprzedażowe doradcy. Właśnie dlatego nasz zespół deweloperów - poza realizacją strategicznego kierunku rozwoju produktu - w ramach sprintów dostosowuje go do potrzeb przekazanych przez klientów podczas spotkań handlowych.