• Wszystkie ofertyWarszawaSprzeda偶Telefoniczny Doradca Klienta 馃挰
    Telefoniczny Doradca Klienta 馃挰
    Sprzeda偶
    Focus Telecom Polska

    Rodzaj pracy
    Pe艂ny etat
    Do艣wiadczenie
    Sta偶/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiej臋tno艣ci

    komunikatywno艣膰

    kreatywno艣膰

    ch臋膰 do pracy

    Mile widziane

    sprzeda偶 doradcza

    Opis stanowiska

    鉀碉笍 Kilka s艂贸w o nas:

    Jeste艣my liderem oprogramowania Unified Communication & Customer Experience w Polsce. Jako pierwsi stworzyli艣my zaawansowan膮 platform臋 SaaS do kompleksowego zarz膮dzania wielokana艂ow膮 komunikacj膮 oraz zg艂oszeniami klient贸w.

    W Focus Telecom stawiamy na rozwijanie kompetencji zawodowych i nabywanie nowych do艣wiadcze艅. Udzia艂 w r贸偶nych projektach, szkolenia i warsztaty to elementy, kt贸re b臋d膮 towarzyszy膰 Twojej 艣cie偶ce kariery w naszej firmie. Zawsze mo偶esz liczy膰 na wsparcie zespo艂u.

    Stawiamy na innowacje, nie tylko w biznesie, ale tak偶e w organizacji. Dlatego nie boimy si臋 ludzi z otwart膮 g艂ow膮, nastawionych na nowoczesne rozwi膮zania i ulepszanie dzia艂ania firmy.

    Warto艣ci, kt贸rymi si臋 kierujemy to:

    鉁∟astawienie na klienta (wewn臋trznego(za艂oga) i zewn臋trznego (klient))

    鉁∣sobista odpowiedzialno艣膰

    鉁≒raca zespo艂owa

    Teraz sprawd藕, czy jest to rola dla Ciebie 馃:

    Za co b臋dziesz odpowiedzialny:

    • profesjonalny kontakt zar贸wno telefoniczny jak i mailowy z klientem biznesowym w celu umawiania spotka艅 sprzeda偶owych dla zespo艂贸w new business,
    • opracowywanie indywidualnych metod dotarcia do decydent贸w (segment b2b),
    • badanie potrzeb sprzeda偶owych oraz rozwojowych u klienta,
    • wprowadzanie danych klient贸w do wewn臋trznych system贸w,
    • reprezentowanie firmy oraz budowanie d艂ugofalowych relacji biznesowych z klientami,
    • wsp贸艂praca z pozosta艂ymi dzia艂ami w firmie marketing/sprzeda偶.

    Wymagamy:

    • dyspozycyjno艣ci minimum 100 godzin miesi臋cznie 馃搮

    Co jest dla nas wa偶ne:

    • samodzielno艣膰, proaktywno艣膰 i kreatywno艣膰 w docieraniu do klient贸w z segmentu b2b,
    • umiej臋tno艣膰 m贸wienia j臋zykiem korzy艣ci,
    • skrupulatno艣膰, rzetelno艣膰 i odpowiedzialno艣膰,
    • ambicja i zdrowe nastawienie na wynik,
    • pasja i zaanga偶owanie: chcemy, aby艣 lubi艂/-a to co robisz ;) ,
    • ch臋膰 zdobywania zar贸wno nowych umiej臋tno艣ci, jak i wiedzy w sektorze IT,
    • atutem b臋dzie do艣wiadczenie w telefonicznej sprzeda偶y do klienta biznesowego (B2B).

    Co damy Ci w zamian:

    • premi臋 gwarantowan膮 przez pierwsze 3 miesi膮ce wdro偶enia (podstawowa stawka godzinowa + prowizja 馃挵)
    • elastyczny grafik - Ty decydujesz ile godzin pracuje (poniedzia艂ek pi膮tek 9-17) 鈿栵笍
    • indywidualne spotkania z trenerem sprzeda偶owym,
    • wierzymy 偶e w zdrowym ciele, zdrowy duch, tak wi臋c dbamy o Twoje zdrowie zapewniaj膮c nie tylko prywatn膮 opiek臋 medyczn膮, ale r贸wnie偶 rozbudowany pakiet sportowy oraz owoce w ka偶dy wtorek,
    • mo偶liwo艣膰 pracy hybrydowej,
    • szkolenia i warsztat wprowadzaj膮ce, kt贸re pomog膮 Ci lepiej zrozumie膰 produkt i specyfik臋 naszej bran偶y,
    • indywidualne wsparcie w trakcie wdro偶enia i dalszej pracy - zale偶y nam na tym aby nasi pracownicy mogli rozwija膰 swoje kompetencje i doskonali膰 sw贸j warsztat,
    • mo偶liwo艣膰 rozwoju w ramach struktur firmy,
    • stawiamy na swobod臋 i komfort pracy dlatego w biurze obowi膮zuje nas brak dress code鈥檜,
    • uwielbiamy sprawia膰 sobie rado艣膰, a w szczeg贸lno艣ci w momentach, kt贸re tego bardzo wymagaj膮. Dlatego b臋dzie nam mi艂o, je艣li wsp贸lnie b臋dziesz ch臋tny na 艣wi臋towanie urodzin,
    • przejrzysta komunikacja w zespole oraz otwarto艣膰 na wdra偶anie nowych pomys艂贸w - kluczem do sukcesu jest jasna i szczera komunikacja. Nie stawiamy sztucznych barier i pracujemy zespo艂owo, tak aby osi膮gaj膮c ambitne cele, zachowa膰 komfort i przyjemn膮 atmosfer臋 pracy,
    • zwinne i wspieraj膮ce 艣rodowisko pracy: modyfikujemy nasze procesy i sposoby dzia艂ania tak, aby wspiera艂y cz艂onk贸w zespo艂u w dzia艂aniu i osi膮ganiu efekt贸w ich pracy,
    • spotkania integracyjne, poniewa偶 s膮 one nieod艂膮cznym punktem w naszym roku kalendarzowym,
    • praca w dynamicznie rozwijaj膮cej si臋 firmie, kt贸rej produkty pod膮偶aj膮 za rynkowymi trendami. Wiarygodno艣膰 i przydatno艣膰 naszych rozwi膮za艅 potwierdza lista ponad 3000 zadowolonych Klient贸w.

    Jeste艣 gotowy(a) ruszy膰 w rejs?