Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Kierownik Regionalny
new
PM
FOLGA S.A.

FOLGA S.A.
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
komunikatywność
organizacja pracy
prawo jazdy
samodzielność
Angielski
Opis stanowiska

Grupa FOLGA to zespół ekspertów w dziedzinie pracy tymczasowej, outsourcingu procesowego, rekrutacji międzynarodowej, rynku pracy oraz, legalizacji pobytu cudzoziemców. Już od siedmiu lat zajmujemy się rekrutacjami na skalę masową, jednak nasze początki, to kierowanie własnym zakładem produkcyjnym i wielokrotne próby pozyskania pracowników z różnych źródeł.

Nasz zespół to ludzie, którzy silnie angażują się w pracę, ale przede wszystkim w życie całej firmy. Cenimy otwarte, pełne energii osoby, które prezentują różne punkty widzenia. Pracujemy w bardzo dynamicznym środowisku - kreatywność, innowacyjność, praca zespołowa to Nasza codzienność.

To właśnie wyróżnia pracowników FOLGA i takich osób poszukujemy do Naszego Zespołu.

Rozbudowujemy swoje struktury w Pionie Operacji, poszukujemy Kierownika Regionalnego na zachodnią część Polski.

Jakie będą Twoje obowiązki:

· Zabezpieczanie zasobów i koordynacja kluczowych procesów operacyjnych dla klientów i pracowników tymczasowych

· Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami

· Optymalizacja działań operacyjnych pod kątem efektywności, rekomendowanie zmian

· Podejmowania działań sprzedażowych w zakresie cross sell i up sellingu

· Prowadzenie doradztwa dla Klienta w zakresie usług pracy tymczasowej i outsourcingu

· Identyfikowanie potrzeb klientów oraz ocena możliwości rozwoju

· Analiza rynku i konkurencji, monitorowanie trendów rynkowych

· Wsparcie dla Dyrektora Operacji i Rozwoju

Idealny kandydat posiada:

· Min 2-3 lata na podobnym stanowisku

· Wyksztalcenie wyższe preferowane: Zarządzanie zasobami Ludzkimi lub nauki społeczne

· Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

· Znajomość ustawy o pracy tymczasowej

· Doskonale zdolności komunikacyjne, relacyjność,

· Umiejętność analizy danych, rozwiązywanie problemów, podejmowania decyzji

· Czynne prawo jazdy kat. B

· Biega znajomość MsOffice

Mile widziane

· Doświadczenie pracy w agencji pracy tymczasowej

Co możemy Tobie zaoferować:

· Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop, telefon oraz samochód służbowy

· Kulturę pracy opartą na zaufaniu, szacunku i wzajemnej uczciwości

· Sprawczość, to Ty kreujesz swoje stanowisko pracy

· Dużą samodzielność w działaniu przy jednoczesnym wsparciu przełożonego

· Formę współpracy adekwatną do Twoich potrzeb