Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Copywriter
new
Marketing
Foodcom S.A.

Copywriter

Warszawa
5 000 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
5 000 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową działającą w branżach Food, Animal Nutrition, Industrial oraz FMCG. Stawiamy na pasję, motywację, współpracę i zaufanie. Jeśli poszukujesz pracy pełnej satysfakcjonujących wyzwań i rozwoju, to czekamy na Ciebie!

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
seo
Angielski
Opis stanowiska

Obowiązki:

  • Przygotowywanie, redagowanie, publikowanie angażujących i skutecznych treści (strona internetowa, materiały marketingowe)
  • Optymalizacja treści pod kątem słów kluczowych i SEO
  • Dbanie o wysoką jakość i poprawność merytoryczną treści
  • Wsparcie zespołu kreatywnego w codziennych zadaniach
  • Tłumaczenie treści na strony internetowe

Nasze wymagania:

  • Doskonała znajomość j. angielskiego i polskiego (pisanie treści w j. angielskim)
  • Minimum rok doświadczenia w tworzeniu treści na strony internetowe – warunek konieczny
  • Umiejętność wpasowania się w ton marki
  • Znajomość narzędzi Google (Google Analytics, Search Console)
  • Samodzielność, kreatywność w działaniu oraz proaktywność

Mile widziane:

  • Znajomość drugiego języka obcego (niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, holenderski)

Oferujemy:

  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych FitProfit
  • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, wyjścia zespołowe, imprezy świąteczne
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Biuro zlokalizowane w sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)

5 000 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

Brutto miesięcznie - UZ