Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Business Development Manager
new
Sales
Force Group

Force Group
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

Międzynarodowa firma tłumaczeniowa poszukuje ​Specjalistę ds. sprzedaży,​ który

dołączyłby się do naszego zespołu i współpracował z różnymi klientami.

Oferujemy możliwość rozwoju i skalowania wraz z firmą, co pozwoli Ci rozwijać się

jako profesjonalista i osiągać nowe wielkie sukcesy.

Task Force to międzynarodowa firma tłumaczenia oferująca pełen zakres usług z

oddziałami na Ukrainie, w Polsce i USA. Jesteśmy jedną z 25 największych firm

tłumaczeniowych w Europie Wschodniej i 5 najszybciej rozwijających się firm

tłumaczeniowych na świecie (2022, według CSA Research, USA). Znajdujemy się w

gronie TOP300 największych biur tłumaczeń na świecie (2022, Slator.com,

Szwajcaria).

Czekamy właśnie na Ciebie, jeśli:

★ posiadasz doświadczenie w zakresie B2B, z klientami korporacyjnymi (od 2

lat);

★ posiadasz umiejętności sprzedaży usług;

★ posiadasz doskonałe umiejętności negocjacyjne;

★ posługujesz się językiem angielskim i polskim

★ pracujesz w trybie wielozadaniowym.

To stanowisko jest dla kandydata, który podziela nasze wartości:

★ orientacja na wynik;

★ odpowiedzialność;

★ podejście zorientowane na klienta;

★ praca w zespole.

Co masz robić i za co odpowiadać:

  • Identyfikowanie i wykorzystywanie nowych możliwości biznesowych w branży tłumaczeń i usług językowych w Polsce.
  • Wprowadzanie nowej sprzedaży w segmencie B2B w kluczowych branżach Grupy Zadaniowej.
  • Opracowuj i wdrażaj strategie sprzedaży, aby napędzać wzrost przychodów.
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi polskimi klientami, w tym regularna komunikacja i follow-up.
  • Przygotowywanie i dostarczanie prezentacji i ofert potencjalnym klientom.
  • Negocjuj kontrakty i zawieraj transakcje
  • Monitoruj trendy rynkowe (polskie i międzynarodowe) i identyfikuj możliwości rozwoju firmy.
  • Organizujemy udział w odpowiednich okazjach zakupowych (przetargach) na polskim rynku – zarówno w sektorze prywatnym, jak i publicznym.
  • Zapewnij płynny onboarding nowych klientów w Polsce (w tym celu wymagana byłaby współpraca z wewnętrznymi zespołami, m.in. marketingiem i operacjami).
  • Praca w CRM, wprowadzanie danych o potencjalnych klientach

Dlaczego praca w Task Force jest fajna:

★ możliwości rozwoju osobistego i zawodowego — z zadowoleniem przyjmujemy

inicjatywy i chęć ich realizacji;

★ ciągłe szkolenie korporacyjne i korporacyjny język angielski;

★ praca w przyjaznym zespole, gotowym do wsparcia pomysłami i pomocą w

razie potrzeby;

★ hybrydowy harmonogram pracy i możliwość pracy zdalnej;

★ przytulne biuro w Warszawie.

Nieustannie się rozwijamy! Pojawia się coraz więcej projektów, planów i pomysłów.

Jeśli właśnie Ty chcesz rozwijać i angażować się w ciekawe projekty,

wyślij swoje CV i dołącz się do naszego zespołu!​