Oferty
Psychodietetyk
Zdrowie

Gdańsk
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

zaangażowanie

odpowiedzialność

Opis stanowiska

Friendly offer

Do Poradni Zdrowia Psychicznego poszukujemy psychodietetyka do pracy z dziećmi i młodzieżą lub osobami dorosłymi. Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

Twój zakres obowiązków:

  • Diagnozowanie problemów pacjenta z odżywianiem
  • Pomaganie osobom z zaburzeniami odżywiania
  • Prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących przepisów

Nasze wymagania:

  • Kwalifikacje oraz doświadczenie z zakresu psychodietetyki
  • Dyplom magistra psychologii lub dietetyki
  • Wysoka kultura osobista, zaangażowanie i komunikatywność

Oferujemy:

  • Umowę o Pracę lub Umowę Zlecenie lub Kontrakt - w zależności od preferencji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczne godziny pracy
  • Pełen grafik pacjentów (NFZ i Komercja)
  • Superwizje i wsparcie zespołu w prowadzeniu terapii
  • Dostęp do materiałów, testów psychologicznych
  • Dobrze wyposażony gabinet i środowisko pracy
  • Karta Multisport, szkolenia i spotkania zespołu
  • Możliwość przystąpienia do PPE