• Wszystkie ofertyLublinSprzedażHandlowiec ds. kompleksowych termomodernizacji
    Handlowiec ds. kompleksowych termomodernizacji
    Sprzedaż
    FreeEco Sp. z o.o.

    Lublin
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    doradztwo

    skuteczna komunikacja

    program Czyste Powietrze

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    Dotacje

    sprzedaż

    Mile widziane

    znajomość branży OZE

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Freeeco Sp. z o. o. to prężnie rozwijająca się firma w branży OZE. Firma powstała w 2015 roku w wyniku połączenia się podmiotu z branży elektro-energetycznej z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem z firmą handlową. Zatrudniamy doświadczony zespół projektantów, inżynierów i techników. Mamy własne ekipy, nie zlecamy montaży! Jesteśmy importerem i dystrybutorem technologii niezbędnych do budowy instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii, systemów pomp ciepła.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy energicznych osób na stanowisko:

    REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO DS. KOMPLEKSOWYCH TERMOMODERNIZACJI

    Region pracy: województwo lubelskie, wielkopolskie, dolnośląskie, mazowieckie oraz łódzkie

    Czym będziesz się zajmować:

    • aktywnym pozyskiwaniem własnych klientów
    • przedstawieniem klientowi programu CZYSTE POWIETRZE
    • doradztwem związanym z przeprowadzeniem termomodernizacji budynków
    • obsługą klientów z leadów
    • negocjowaniem ceny oraz pośredniczeniem w zawarciu umów
    • telefoniczną i mailową obsługą klientów
    • kontaktem z klientem na każdym etapie realizacji inwestycji

    Nasze wymagania:

    • znajomość programu CZYSTE POWIETRZE
    • otwartość na wizyty u klienta wraz z pozyskiwaniem klienta
    • komunikatywność
    • prawo jazdy kat. B
    • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu MS Office

     Mile widziane:

    • znajomość branży budowlanej np. ocieplenia budynków, stolarki okiennej lub drzwiowej
    • doświadczenie na podobnym stanowisku

    Oferujemy:

    • Wdrożenie i systemy cyklicznych szkoleń
    • Niezawodnych podwykonawców, którzy przeprowadzają kompleksowe termomodernizacje budynków
    • Zgrany zespół ds. dofinansowań, który na bieżąco monitoruje wszelkie zmiany i nowości w programach dotacyjnych
    • Wsparcie "back-office" na każdym etapie współpracy z klientem - dofinansowania, zgłoszenia, projekty - wszystko załatwiamy
    • Zespół doświadczonych audytorów, możliwość przeprowadzenia audytu energetycznego niezależnie od lokalizacji
    • Materiały do pracy z klientem, pomocne przy sprzedaży
    • Pracę w oparciu o umowę B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawowe + prowizje od każdej sprzedanej instalacji + narzut
    • Narzędzia do pracy po okresie próbnym - auto służbowe, laptop, telefon
    • Pracę w ogólnopolskiej firmie wyróżnionej wieloma nagrodami (Gazele Biznesu, AVRII Partner)
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansowania, podnoszenia swoich kwalifikacji, poszerzania swoich kompetencji
    • Możliwość prowadzenia swojego oddziału
    • Imprezy i wyjazdy integracyjne
    • Własny system CRM do zarządzania obiegiem dokumentów
    • Szybkie terminy montażu -posiadamy własny magazyn oraz własne ekipy
    • Najbardziej konkurencyjne ceny
    • Szerokie możliwości finansowania inwestycji przez klienta
    • Pracę w zgranym zespole

    Benefity:

    • ubezpieczenie na życie
    • elastyczny czas pracy
    • zniżki na firmowe produkty i usługi
    • spotkania integracyjne
    • służbowy telefon do użytku prywatnego
    • służbowy samochód do użytku prywatnego (tylko dla osób z doświadczeniem w branży)
    • kawa / herbata

    Zapraszamy partnerów z całej Polski do współtworzenia naszych oddziałów i budowania zielonej przyszłości.