• Wszystkie ofertyGdyniaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKonstruktor
    Konstruktor
    new
    Inżynieria
    FREI Tomasz Frej

    Konstruktor

    Gdynia
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    elastyczność
    kreatywność

    Opis stanowiska

    Opis stanowiska:

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy doświadczonego Konstruktora, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie, modelowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych, a także za optymalizację istniejących produktów.

    Główne obowiązki:

    • Tworzenie koncepcji, projektów i rysunków technicznych.
    • Przygotowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z normami.
    • Współpraca z zespołem produkcyjnym oraz innymi działami firmy.
    • Optymalizacja procesów produkcyjnych i projektowych.
    • Uczestnictwo w testach i próbach nowych rozwiązań.
    • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, mechatronika).
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata).
    • wiedza z zakresu obróbki metali
    • Znajomość programów CAD (AutoCAD, SolidWorks, lub inne).
    • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.
    • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów i myślenie analityczne.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
    • zamiłowanie do wzornictwa przemysłowego będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
    • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.