Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca serwisowy
new
Inżynieria
G&G AUTO RZESZÓW SP. Z O. O.

Rzeszów
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
umiejętności negocjacyjne
praca w zespole
komunikatywność
prawo jazdy min. kat. B
doradztwo
Microsoft Office
Mile widziane
branża motoryzacyjna
Opis stanowiska

Wyzwania jakie dla Ciebie mamy w dziale serwisu:

  • Opieka nad klientem serwisu w salonie dealerskim (m.in. przyjmowanie zlecenia, uzgodnienie terminów, określenie zakresu prac, informowanie Klienta o przebiegu prac, przygotowywanie dokumentacji technicznej, rozliczenie z Klientem, itd.);
  • Realizacja planów sprzedażowych (sprzedaż części i usług serwisowych) oraz celów jakościowych;
  • Identyfikowanie potrzeb Klienta i aktywne doradztwo;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych oraz długotrwałych relacji z Klientami;
  • Współpraca z zespołem serwisowym;
  • Rozpatrywanie reklamacji;
  • Systematyczne raportowanie aktywności w systemie CRM;
  • Systematyczne raportowanie aktywności do kierownika;
  • Dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Jeśli jesteś osobą, która:

  • Masz wykształcenie techniczne (technikum samochodowe/uczelnia techniczna)
  • Ma doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej lub pracy z produktem z sektora premium (dodatkowy atut);
  • Jest nastawiona na cel i zmotywowana do pracy;
  • Posiada ugruntowaną wiedzę na temat samochodów;
  • Potrafi prowadzić negocjacji na poziomie zaawansowanym;
  • Jest komunikatywna, otwarta na pracę z ludźmi, umie aktywne słuchać, cechuje Cię asertywność;
  • Lubi pracę w zespole;
  • Cechuje wysoka kultura osobista;
  • Dobrze zna pakietu MS Office;
  • Posiada prawo jazdy min. kat. B

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu w Rzeszowie, spójrz jak pracujemy:

  • wybierając nas, dołączasz do pracy w zespole pasjonatów motoryzacji młodego pokolenia,
  • możesz elastycznie wybrać formę współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, wkładu pracy, chęci i zaangażowania,
  • mamy system rekrutacji wewnętrznych, a co za tym idzie perspektywę rozwoju i awansu w strukturach firmy,
  • pracując z nami, zdobywasz doświadczenie w stabilnej firmie będącej liderem na rynku motoryzacyjnym na podkarpaciu i lubelszczyźnie i ciągle się rozwijamy
  • jeśli masz ciekawe pomysły, możesz je wdrożyć jako odrębny projekt 😊
  • mamy szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych i stale podnosimy kwalifikacje zawodowe,
  • posiadamy ubezpieczenie grupowe na bardzo preferencyjnych warunkach,
  • organizujemy konkursy motywacyjne kwartalne i roczne z uroczystą Galą podsumowującą każdy rok,
  • możesz wybrać z jakiego benefitu chciałabyś/ chciałbyś skorzystać: mamy karty sportowe, dofinansowanie posiłków, program emerytalny finansowany przez Pracodawcę, atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup samochodu, spotkania integracyjne, Dzień Rodziny, Mikołajki, wycieczki….
  • mamy też bezpłatny parking dla pracowników i kawę z puszystą pianką 😉