Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Mechanik samochodowy
Inżynieria
G&G AUTO RZESZÓW SP. Z O. O.

Rzeszów
6 000 - 7 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
odpowiedzialność
komunikatywność
samodzielność
priorytetyzacja
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

· Wyzwania jakie dla Ciebie mamy:

· naprawa samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t,

· bieżące naprawy,

· diagnozy i naprawy samochodów z napędem HV

· kontrola stanu technicznego pojazdów, przeglądy przedsprzedażne,

· praca z komputerem diagnostycznym

· Jeśli jesteś osobą, która:

· Ma wykształcenie średnie – techniczne, preferowany kierunek: mechanik pojazdów samochodowych,

· Posiada podstawową wiedzę na temat naprawy samochodów,

· Jest zaangażowania, dyspozycyjna i dokładna,

· Ma chęci do pracy i rozwoju,

· Umie pracować w zespole,

· Jest otwarta na szkolenia i doskonalenie się

· Ma uprawnienia SEP – mile widziane

Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego zespołu w Rzeszowie, spójrz jak pracujemy:

· wybierając nas, dołączasz do pracy w zespole pasjonatów motoryzacji młodego pokolenia,

· możesz elastycznie wybrać formę współpracy: umowa o pracę lub kontrakt B2B,

· wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, wkładu pracy, chęci i zaangażowania,

· mamy system rekrutacji wewnętrznych, a co za tym idzie perspektywę rozwoju i awansu w strukturach firmy,

· pracując z nami, zdobywasz doświadczenie w stabilnej firmie będącej liderem na rynku motoryzacyjnym na podkarpaciu i lubelszczyźnie i ciągle się rozwijamy,

· jeśli masz ciekawe pomysły, możesz je wdrożyć jako odrębny projekt 😊

· mamy szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych i stale podnosimy kwalifikacje zawodowe,

· posiadamy ubezpieczenie grupowe na bardzo preferencyjnych warunkach,

· organizujemy konkursy motywacyjne kwartalne i roczne z uroczystą Galą podsumowującą każdy rok,

· możesz wybrać z jakiego benefitu chciałabyś/ chciałbyś skorzystać: mamy karty sportowe, dofinansowanie posiłków, program emerytalny finansowany przez Pracodawcę, atrakcyjne rabaty pracownicze na zakup samochodu, spotkania integracyjne, Dzień Rodziny, Mikołajki, wycieczki….

· mamy też bezpłatny parking dla pracowników i kawę z puszystą pianką 😉

6 000 - 7 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP