Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator ds. księgowo-administracyjnych
new
Finanse
GABONA

GABONA
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Ms office
MS Exel
Angielski
księgowość
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

Nudzisz się w tradycyjnym dziale księgowości?

Chciałbyś wykorzystać w pełni swój potencjał na rynkach zagranicznych?

Umiesz liczyć i komunikujesz się w j. angielskim?

To oferta dla Ciebie!

KOORDYNATOR DS. KSIĘGOWO - ADMINISTRACYJNYCH

Twój zakres pracy:

  • współpraca z biurami rachunkowymi na terenie Polski, Wielkiej Brytanii, USA, EOG
  • współpraca z agentami spółek zarejestrowanych na terenie Wielkiej Brytanii i USA
  • wykonywanie bieżącej obsługi administracyjnej dla spółek zarejestrowanych w Wielkiej Brytanii i USA
  • współpraca z bankami
  • współpraca z urzędami w Wielkiej Brytanii, USA, EOG
  • sprawdzanie zgodności i kompletności dokumentów
  • przygotowywanie danych, raportów oraz zestawień niezbędnych dla celów zarządczych i informacyjnych
  • dbałość o poprawny obieg dokumentów

Powinnaś /Powinieneś mieć to „coś”:

  • obsługiwać pakiet Office – w szczególności MS Excel i MS Word
  • znać j. angielski w stopniu umożliwiającym swobodę w porozumiewaniu się
  • potrafić liczyć, pisać i czytać ze zrozumieniem
  • łatwość formułowania myśli i zdolność komunikowania się
  • umiejętność pracy zespołowej, a kiedy trzeba, podejmowania samodzielnych i odpowiedzialnych decyzji

Dajemy w zamian:

  • pełny etat (umowa o pracę) w stałych godzinach pracy (8.00-16.00) od poniedziałku do piątku
  • pracę w młodym zespole ludzi, dla których sky is the limit
  • wygodny dojazd dla zmotoryzowanych- biuro zlokalizowane tuż przy trasie S8 – węzeł Warszawa Zachód (miejscowość Jawczyce 05-850, ul. Wspólna Droga 6B)
  • możliwość korzystania z siłowni wewnętrznej
  • prywatną opiekę medyczną
  • upusty na produkty z oferty firmy
  • zajęcia języka angielskiego