Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Content Creator / Specjalista ds. wideo
new
Marketing
Gastro Paczka

6 500 - 7 500 PLNNetto miesięcznie - B2B
6 500 - 7 500 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
kreatywność
dobra organizacja pracy
digital
elastyczność
odpowiedzialność
praca w grupie
social media
Mile widziane
Angielski
copywriting
marketing
Opis stanowiska

Do zespołu multimedialnego marki Gastro Paczka poszukujemy Specjalisty ds. tworzenia treści wideo. Pracujemy w branży cateringu dietetycznego, możemy pochwalić się sporym doświadczeniem, różnorodnymi projektami i duuużym rozwojem firmy na przestrzeni ostatnich lat. Szukamy Specjalisty, który będzie działał na samodzielnym stanowisku, tworzył treści na potrzeby naszych kanałów w social mediach oraz ściśle współpracował z całym działem marketingu - specjalistami, którzy odpowiadają za komunikację naszych marek.

Nasze biuro mieści się w Redzie, dokąd bardzo szybko można dotrzeć z większości miejsc w Trójmieście!

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie treści wideo do mediów społecznościowych (Instagram, Tik Tok, Facebook)
  • Występowanie przed kamerą i/lub w roli komentującej/go
  • Wykorzystywanie materiałów dokumentujących działania organizacji do promocji w social mediach
  • Analiza działań konkurencji
  • Wyszukiwanie i inicjowanie okazji do tworzenia atrakcyjnej treści video
  • Współtworzenie strategii marketingowych
  • Wsparcie działu marketingu w prowadzonych działaniach marketingowych
  • Przygotowywanie harmonogramu publikacji
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Tworzenie materiałów typu making of z planów zdjęciowych realizowanych przez organizację

Wymagania:

  • Zaangażowanie, dokładność, rzetelność
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w samodzielnym tworzeniu treści video na potrzeby social mediów (FB, TikTok, YT) – wymagane portfolio
  • Znajomość środowiska tiktok/ig oraz bieżące śledzenie trendów i szybkie adaptowanie ich na potrzeby organizacji
  • Kreowanie oryginalnej i angażującej treści
  • Poczucie estetyki i dbałość o detale
  • Otwartość i umiejętność pracy zarówno przed jak i z kamerą
  • Miła aparycja i pozytywne nastawienie lub naturalnie wrodzony optymizm i energia w działaniu
  • Kreatywne myślenie i chęć w poszukiwaniu rozwiązań
  • Terminowość, wielozadaniowość, samodzielność w działaniu oraz umiejętność współpracy w zespole
  • Duże poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

Mile widziane:

  • Umiejętność profesjonalnego przeprowadzania wywiadów przed kamerą, w tym umiejętność władania poprawną polszczyzną
  • Podstawowa znajomość pakietu Adobe, bądź innego oprogramowania kreatywnego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość podstaw oświetlenia
  • Formę zatrudnienia: B2B lub UZ
  • Załączone do zgłoszenia wideo w którym powiesz kilka słów o sobie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Możliwość poszerzania swoich horyzontów, pracę przy ciekawych projektach
  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Zniżki na catering i posiłki w biurze
6 500 - 7 500 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UZ