Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Projektant/-tka branży hydrotechnicznej
new
Inżynieria
Gdańskie Wody Sp. z o.o.

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
design
samodzielność
Microsoft Office
Mile widziane
kreatywność
prawo jazdy
Opis stanowiska

Zakres obowiązków;

  • Opiniowanie projektów z zakresu gospodarki wodnej, w tym m.in.: budowa zbiorników retencyjnych, regulacja/przebudowa potoków, budowa/przebudowa pompowni melioracyjnych;
  • Wykonywanie opracowań studialnych i projektowych;
  • Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem;
  • Ocena stanu technicznego i funkcjonalnego poszczególnych systemów odwadniających;
  • Współpraca z Działem Uzgodnień w zakresie wydawania warunków technicznych;
  • Współpraca z instytucjami miejskimi i zleceniodawcami zewnętrznymi oraz komórkami organizacyjnymi spółki w zakresie wykonywanych/opiniowanych opracowań.

Wymagania:

  • Ukończone studia II stopnia, preferowane kierunki: budownictwo wodne, melioracje, Inżynieria i Gospodarka Wodna;
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w projektowaniu obiektów gospodarki wodnej;
  • Umiejętność płynnego posługiwania się programami MS Office, Hec HMS, Hec Ras;
  • Zdolności analityczne oraz kreatywne;
  • Umiejętności efektywnej organizacji czasu pracy;
  • Mile widziane uprawnianie projektowe hydrotechniczne lub konstrukcyjno-budowlane uprawniające do projektowania obiektów gospodarki wodnej;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet świadczeń z ZFŚS w tym dofinansowanie do wypoczynku;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach;
  • Uczestnictwo w różnych formach aktywności sportowej.