Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/ka ds Uzgodnień Technicznych
new
Inżynieria
Gdańskie Wody Sp. z o.o.

Gdańsk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
dokumentacja techniczna
wody opadowe
inżynieria środowiska
PM
CAD
GIS
Opis stanowiska

Gdańskie Wody Sp. z o.o. to firma działająca ponad 30 lat na gdańskim rynku. Unikalny zakres działalności związany z zagospodarowaniem wód opadowych na terenie gminy miasta Gdańsk czyni ze spółki w skali kraju lidera wdrożeń w zakresie zrównoważonego gospodarowania wodami opadowymi i roztopowymi. Spółka jako jednostka gminy Miasta Gdańska w zakresie obowiązków posiada uzgadnianie wszystkich inwestycji budowlanych realizowanych na terenie Gdańska, opiniowanie i współtworzenie różnego typu koncepcji, strategii czy polityk miejskich. Gdańskie Wody tworzy dynamiczny, multidyscyplinarny zespół, który połączyła pasja do wody i kreowania przestrzeni.

🤓Specjalista/ka ds Uzgodnień Technicznych

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Uzgadnianie dokumentacji projektowej w oparciu o ogólne wytyczne oraz szczegółowe warunki techniczne;
  • Wydawanie warunków technicznych;
  • Opiniowanie branżowych koncepcji;
  • Analiza inwestycji systemów zagospodarowania wód opadowych;
  • Ewidencjonowanie wniosków i materiałów;
  • Współpraca z instytucjami miejskimi oraz komórkami organizacyjnymi Spółki;
  • Współpraca z rejonami eksploatacyjnymi Spółki;
  • Utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klientów.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane: inżynieria środowiska, pokrewne);
  • Zainteresowanie tematyką zagospodarowania wód opadowych i adaptacją miast do zmian klimatu;
  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność efektywnego organizowania czasu pracy i komunikacji w zespole.
  • Doświadczenie zawodowe min. 3 lata związane z projektami zagospodarowania wód opadowych, sieci odwadniających, kanalizacji.
  • Praca przy użyciu narzędzi informatycznych: programy biurowe, środowisko CAD, GIS;

Dodatkowo cenimy:

  • Zainteresowania związane ze zrównoważonym rozwojem miast i działaniami skupiającymi się na łagodzeniu skutków zmian klimatu;
  • Znajomość GIS;
  • Mile widziane uprawnienia zawodowe projektowe w zakresie proponowanego stanowiska;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń z ZFŚS w tym dofinansowanie do wypoczynku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie dojazdu do pracy komunikacją miejską oraz rowerem
  • Pracowniczy Program Emerytalny PPE
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach
  • Uczestnictwo w różnych formach aktywności sportowej

CV należy przesłać do 30 maja 2024r. za pomocą przycisku "Aplikuj"

Podanie innych danych w zakresie nieokreślonym przepisami prawa, zostanie potraktowane jako zgoda na przetwarzanie tych danych osobowych. Wyrażenie zgody w tym przypadku jest dobrowolne, a zgodę tak wyrażoną można odwołać w dowolnym czasie. Kandydat podający dane nieokreślone przepisami prawa pracy (np. zdjęcie, adres e – mail, numer telefonu) proszony jest o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gdańskie Wody Sp. z o.o. na potrzeby procesu rekrutacji.

Kandydat może wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacji zamieszczając w CV następującą klauzulę zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Gdańskie Wody Sp. z o.o. przez okres 1 roku.