Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier Procesu
new
Inżynieria
Geberit Produkcja Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
wdrażanie projektów
Angielski
Mile widziane
Lean Manufacturing
AutoCAD
Friendly offer
Opis stanowiska

JESTEŚ GOTÓW INSPIROWAĆ INNYCH?

Poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Włocławek

O GEBERIT

Grupa Geberit jest europejskim liderem w branży produktów sanitarnych. Działa globalnie jako zintegrowana grupa posiadająca silną pozycję na lokalnych rynkach europejskich. Marka Geberit to przede wszystkim innowacyjność, trwałość i szeroko pojęta ekologia procesu produkcji. Geberit oferuje szeroki zakres produktów w branży technologii sanitarnej oraz wyposażenia łazienek.

Grupa Geberit ma swoją siedzibę w Rapperswil-Jona w Szwajcarii i zatrudnia ponad 12,000 pracowników w ponad 40 krajach.

W GEBERIT BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA

  • Nadzorowanie, optymalizację oraz ciągłe doskonalenie procesu produkcji pod względem czasu, kosztów, jakości i wydajności przy użyciu filozofii i narzędzi Lean Manufacturing.
  • Prowadzenie projektów w obszarze doskonalenia procesów produkcyjnych oraz procesów wspomagających produkcję.
  • Aktywny udział w projektach modernizacji parku maszynowego i procesów technicznych.
  • Projektowanie i optymalizację stanowisk pracy oraz przepływów materiałowych.
  • Tworzenie instrukcji procesowych (instrukcje stanowiskowe, szkolenia pracowników).
  • Projektowanie i optymalizację przepływu produktów.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum 2-letnie doświadczenia we wdrażaniu projektów w zakładzie produkcyjnym, zwłaszcza w zakresie modernizowania istniejących i projektowania nowych stanowisk produkcyjnych oraz linii produkcyjnych.
  • Nastawienie na ciągłe doskonalenie.
  • Mile widziana znajomość narzędzi z obszaru Lean Manufacturing.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, min. B2.
  • Mile widziana znajomości programów CAD.
  • Umiejętność pracy z ludźmi na różnych szczeblach w organizacji i z różnych obszarów, także w środowisku międzynarodowym.
  • Samodzielność i konsekwencja w działaniu.

TWOJA APLIKACJA

Oferujemy szansę realizacji zawodowych pasji w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.