Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Mistrz Utrzymania Ruchu
Inżynieria
Geberit Produkcja Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
analiza
Angielski
zarządzanie zespołem
terminowość
Efektywność
Lean Manufacturing
samodzielność
Friendly offer
Opis stanowiska

JESTEŚ GOTÓW INSPIROWAĆ INNYCH?

Poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: Włocławek

O GEBERIT

Grupa Geberit jest europejskim liderem w branży produktów sanitarnych. Działa globalnie jako zintegrowana grupa posiadająca silną pozycję na lokalnych rynkach europejskich. Marka Geberit to przede wszystkim innowacyjność, trwałość i szeroko pojęta ekologia procesu produkcji. Geberit oferuje szeroki zakres produktów w branży technologii sanitarnej oraz wyposażenia łazienek.

Grupa Geberit ma swoją siedzibę w Rapperswil-Jona w Szwajcarii i zatrudnia ponad 12,000 pracowników w ponad 40 krajach.

W GEBERIT BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA

  • Zarządzanie zespołem mechaników, elektryków i automatyków.
  • Rozliczanie KPI zespołu dotyczących utrzymania ruchu.
  • Zarządzania gospodarką magazynową części zamiennych.
  • Kontrolę kosztów utrzymania ruchu.
  • Koordynację harmonogramów Preventive Maintenance
  • Dbanie o terminowość, efektywność, jakość oraz bezpieczeństwo pracy w dziale.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych i technicznych.
  • Udział w doskonaleniu procesu produkcyjnego.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej i w zarządzaniu zespołem.
  • Doświadczenie we wdrażaniu Autonomous Maintenance.
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing (zwłaszcza 5S, TPM).
  • Dobra znajomość języka angielskiego – min. B1.
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz podległych pracowników.
  • Umiejętność analizy i syntezy danych.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

TWOJA APLIKACJA

Oferujemy szansę realizacji zawodowych pasji w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.