• Wszystkie ofertyBochniaInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeMobilny technik obiektu - Kraków
    Mobilny technik obiektu - Kraków
    new
    Inżynieria
    Gegenbauer Polska

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca mobilna

    Wymagane umiejętności

    SEP

    Microsoft Office

    Utrzymanie Ruchu

    Opis stanowiska

    Firma Gegenbauer Polska Sp. z o. o zatrudni  osobę na stanowisko:

    Mobilny technik obiektu

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Mobilne wsparcie obsługi technicznej w rejonie danego województwa/miasta.
    • Obsługa obiektów handlowych, logistycznych, biurowych.
    • Utrzymanie we właściwym porządku podległych urządzeń, instalacji, sieci oraz pomieszczeń,
    • Diagnozowanie awarii i usterek,
    • Rozwiązywanie problemów technicznych, związanych ze sprawnością działania podległych urządzeń i systemów,
    • Wykonywanie drobnych prac montażowych, naprawczych.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu mile widziane,
    • Wykształcenie techniczne,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wod.-kan.,
    • Umiejętności pracy w zespole,
    • Uprawnienia SEP - mile widziane,
    • Znajomość obsługi komputera, środowiska MS Office.
    • Gotowość do mobilności w danym województwie.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
    • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
    • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,
    • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę